Esileht | Reklaam | Arhiiv | Kontakt

Siirike ja Siimuke 2006

Siimusti Lasteaed-Algkoolis korraldatakse “Sipsiku” rühma (kooliettevalmistusrühm) poiste ja tüdrukute hulgas juba neljandat aastat Siirikese ja Siimukese valimisi. Üritusel osalemiseks tuleb lapsel kodus väike enesetutvustus ette valmistada, sobilik kostüüm muretseda või meisterdada.

Siirikese ja Siimukese valimised toimusid tänavu 21. aprillil. Üritusel osales kümme last. Õhtut alustasid õpetajad Ly Zavatski ja Inga Kinks teretamismänguga. Kui keha- ja hääleharjutused tehtud, asusid lapsed kodus ettevalmistatud enesetutvustuste juurde. Vahepeal said lapsed hoogsalt tantsu vihtuda.Järgmiseks katsumuseks oli kunstivoor, kus lapsed pidid plastiliiniga kaetud alustele ubadest, hernestest, spagettidest, makaronidest ning riisiteradest. kevadise pildi komponeerima.

Pärast vanematega ringtantsu tantsimist ootas ees Aliase mänguvoor. Iga laps kutsus ühe oma vanema või õe-venna küsimustele vastama.

Ürituse zürii koosnes kolmest liikmest: juhataja Kaja Reiman, õpetaja abi Pille Sõber ja Nakstrallide rühma lapsevanem Karmen Allev. Samal ajal kui zürii otsust tegema läks, tantsisid lapsed koos vanematega boogie’t.

2006. aasta Siirikeseks sai Kaisa Saluste,
2006. aasta Siimuke – Holger Saarik,
Parim muneja – Kristo Kreek,
Parim kevadekuulutaja – Viktoria Pendonen,
Kunstnik – Kärt Vaher,
Naljamees – Stiven Schasmin,
Parim kostüüm – Andra Vämik,
Laululind – Annabel Kallis,
Parim jutuvestja – Liina Kinks,
Parim Aliase mängija – AnnabeI Schneider.
Kõiki osalejaid tõsteti erinevates meeldejäävates rollides esile, motiveerimaks lapsi julgemalt üritustel osalema.

Inga Kinks
Heli Torm
Siimusti Lasteaed-Algkooli lasteaiaõpetajad

2 thoughts on “Siirike ja Siimuke 2006”

  1. :D nii naljakas on vaadata 4 aastat tagasi pilti kus mina olen :D. soovin enda endistele klassi kaaslatele ja õpetajatele kõike head ja paremat.

Leave a Comment

14 + 15 =
Please leave these two fields as-is: