Esileht | Reklaam | Arhiiv | Kontakt

Euroopa päeval autasustatakse “Euroopa koolis 2008” parimaid osalejaid

Euroopa päeval reedel, 9. aprillil 2008 kell 12.00 toimub Tallinna Õpetajate Majas õpilaste kunsti- ja kirjatööde võistluse “Euroopa koolis 2008” parimate osalejate autasustamine.

Autasud annavad üle Tallinna Haridusameti juhataja Andres Pajula ja hariduskorralduse teenistuse direktor Meelis Kond.

Võistlusele saabus ca 600 kunsti- ja kirjatööd üle vabariigi. Töid võis esitada vabalt valitud žanris ning vormis. Teema valikul oli oluline, et see puudutaks Euroopa ühinemist, poliitikat, majandust, kultuuri, Eesti ja Euroopa suhete ning sellega seonduvalt meie igapäevaelu probleeme.

Käesoleval aastal on Euroopa koolis programmi raames koolimeeskondadel koos kahe teise riigi võistkonnaga võimalus osaleda Euroopa online-projektivõistlusel EU Dialogue Award.

Võistlus Euroopa Koolis sai alguse 1953. aastal, Eestis toimub see alates 1991. aastast. 2007/2008. õa võistluse üldmoto kõikidele Euroopa lastele ja noortele järgis Euroopa Liidu aasta teemat, mis oli Kahekõne kultuuride vahel.

Tallinna Õpetajate Majas (Raekoja plats 14) on kuni 11. maini avatud näitus üleriigilise laste ja õpilaste kunsti- ja kirjatööde võistluse Euroopa koolis 2008 parimatest kunstitöödest.

Leave a Comment

2 + 3 =
Please leave these two fields as-is: