Esileht | Reklaam | Arhiiv | Kontakt

Rakvere lasteaiast läks kaks poissi kaduma

Kolmapäeva õhtul ootas kahte ema Rakveres Kauri lasteaias ees halb üllatus – nende pojad olid omapead jalutama läinud, kirjutab Virumaa Teataja.

Rakvere lähedal elav Pille läks sel kolmapäeval oma viieaastasele pojale Euterpe OÜ-le kuuluvasse eralasteaeda Kaur Posti tänaval järele. Kui ta pärast viit sinna saabus, öeldi talle, et tema viieaastane poeg ja selle sõber on omapäi “jalutama läinud”.

Kui Pille küsis, mis siis edasi saab, vastati talle, et hetkel veel politsei kutsumisega oodatakse, ehk tulevad poisid tagasi.

Pille helistas politseisse, teise poisi ema, kes oli juba varem kohale saabunud, otsis sel ajal lapsi autoga.

Info edastati politseipatrullidele, kes asusid ümbruskonnast kirjeldatud tundemärkidega lapsi otsima. Kell 17.55 saabus teade, et kirjeldusele vastavate tundemärkidega lapsed on leitud Rakveres Vaala keskuse mängunurgast.

Lasteaed peab juhtunut kahetsusväärseks ja soovib usaldust enda vastu taastada.

Refereeritud artikli täistekst Virumaa Teataja veebilehel

1 thought on “Rakvere lasteaiast läks kaks poissi kaduma”

  1. Väga kahetsusväärne lugu.Tekkis paratamatult küsimus :mis kellast lapsed “jalutuskäiku” teevad?Hommikul vara tuuakse laps lasteaeda õpetaja kätte,et palun valvata ja hoolitseda tema eest.Õueala piirab aed ja kinnised väravad,mida ei tohiks laps avada .Kõrgemad palgad on nõutud ja üli oodatud.Aga laste turvalisus ja lapsevanemate usaldus?Ohud tänaval liigeldes!Lapsed lahkuvad rühmast koos õpetajaga ja tulevad õuest koos.Üsna keeruline on mõista sellist asja.

Leave a Comment

10 + 4 =
Please leave these two fields as-is: