Esileht | Reklaam | Arhiiv | Kontakt

Erakond Eestimaa Rohelised kutsub haridusteemalisele arutelule

Erakond Eestimaa Rohelised (EER) kutsub pühapäeval, 21. septembril kell 11 kõiki huvilisi Tallinna Ülikooli aulasse (Narva mnt 25, III korrusel) arutlema hariduse teemadel. Igaüks võib kaasa kõnelda, kuidas alal hoida õppimisõhinat läbi elu.

“Eesti riigi arenguteeks on teadmistepõhine ühiskond. Kiiresti arenev info- ja kommunikatsioonitehnika vahendusel toimuv õpe hõlmab üha suurema osa õppimisajast, asendades vahetul kogemusel põhineva õppe,” märkis Avatud Ruumi arutelu juhtiv Mikk Sarv ja tõdes, et sellise asendamise tulemuseks on liikumisvaegus, ülekaal, stress ning õppimis- ja keskendumishäired.

Erakond Eestimaa Rohelised kogukonna eestkõneleja Mikk Sarve sõnul otsitakse aruteludes muuhulgas vastuseid küsimustele kuidas lapsepõlvest algavat uudishimu ja õppimisõhinat alal hoida, kuidas aitab nädalas ühe päeva pühendamine õuesõppele muuta õppimist tervislikumaks ja tasakaalustatumaks ning kuidas ülikoolides koolitada õpetajaid õpetama nii toas kui õues.

Oodatud on kõik asjalised, keda huvitab õppimine ja selle edendamine. Osalemine on tasuta. Oma tulekust palutakse teada anda mobiilil 55520109 või e-kirja aadressil mikk@ilm.ee.

Leave a Comment

5 + 14 =
Please leave these two fields as-is: