Esileht | Reklaam | Arhiiv | Kontakt

Lõbusad munakarbid

 

 

LÕBUSAD MUNAKARBIDLaste käsitöö kaasSarjast „Eesti laste käsitöö“

Lõbusad munakarbid

Kas teate, mida kõike saab munakarbiga ette võtta? Kui ei, siis uurige seda käsitööraamatut, mille on koostanud kogenud Eesti lasteaiaõpetaja. See tore raamat on abiks nii lasteaia- kui algklasside õpetajale, käsitööringi juhendajale ja lapsevanemale. Kõigile, kes soovivad koos lastega põnevaid asju meisterdada. Munakarpidest ja -restidest saab teha erinevaid loomakesi, mänguasju ja pilte ning aidata sellega ühtlasi kaasa taaskasutuse idee levikule.

4 thoughts on “Lõbusad munakarbid”

 1. Tere, pakkusin ka enda majapidamsiest ülejäänud munakarpe lasteaiale kuid õpetaja pelgas nende vastuvõttu – mida arvab tevisekaitse (salmonelloosioht jne … ) Kas autoritelt saaks sellekohast kommentaari?
  Lugupidamisega
  Kahe lapse ema Aime

 2. Tere!
  Minu arvates absurne ja alusetu kartus. Ise just lõigun munakarpe lasteaias ja hea meelega võtaks vastu ja teeks neist midagi lõbusat. :)

 3. Võibolla see õpetaja ei oska nendega midagi peale hakata või põhjendas millegi konkreetsega?
  Igatahes ma arvan, et kui koguaeg midagi peljata ja karta, siis ei jõuaks ühiskond kuskile. Kui peljata munakarpe salmonelloosiohu tõttu, ei tohiks vastu võtta lapsi kooli ega lasteaeda nt. seagripi tõttu või mis iganes muu viirushaiguse tõttu.

  Ja minu teada peaks salmonelloos ohustama inimest muna süües, mitte munakarpi kasutades:)

  Nii et muretsemiseks pole põhjust ning kasutage seda toredat raamatut.

 4. ka mina võtaks heameelgega munakarbid vastu. ideid selleks küllaga. seda enam, et munadepühad kohe kohe tulekul.

Leave a Comment

9 + 7 =
Please leave these two fields as-is: