Esileht | Reklaam | Arhiiv | Kontakt

Pipipäev

untitled [800x600]Tüdrukute nädala raames korraldasime Laagri Lasteaias „Pipipäeva“. Päris Pipide enda päev kohe! Terve  päeva olid tüdrukud Pipid ja poisid Tommyd, leidus ka meremehi, Härra Nilsoneid ja üks Annika. Tegelased said kokku suures saalis, kus selgus, et Segasummasuvilasse  on keegi sisse kolinud.

Kohe tuletati koos meelde Pipi laul ja esitati see. Ja siis äkki ilmus veel üks Pipi, kohe nagu päris PIPI (õpetaja Kaja), kellega koos sai tagurpidi kõndimise mängu mängida, mis kandis nime “Tondid tulid kaugelt maalt”. Pipi soovis Tommy (õpetaja Kati) ja Annikaga (õpetaja Maire) sõbraks saada. Loomulikult hakkasid kõik väikesed ja suured  Pipid, Tommyd, mereröövlid ja Härra Nilsonid  Pipi suurteks sõpradeks. Lahke südamega Pipi kutsus kõiki enda juurde hommikust sööma.   Segasummasuvilasse, Pipi koju  jõudmiseks tuli läbida „Pipi Seiklusrada“. Selles oli hüpetega mäkketõusu, kahekesi kivipallide tassimist, tagurpidi kõndi ja lõpuks veel
mäest alla liuglemist.

_3092627 [1280x768]See oli ikka päris pipilik rada, aga kõik said  ülesannetega hakkama ja jõudsid  Segasummasuvilasse, kus Pipi juba pannkooke küpsetas. Miskipärast küpsesid Pipi pannkoogid pikaks nagu vihmaussid ja neid pidi sööma pulkadega, nagu Hiinamaal kombeks on.

Ja siis! Siis leidis Pipi  isa ( lapsevanem – Silvia isa) lõpuks oma tütre üles! Mõelda vaid – Pipi isa oligi Kurrunurruvuti saare  kuningas! Pipi ja isa Eefraim murdsid kätt ning Tommyd –  Pipid vedasid  köit.  Pipi isa oli kaasa toonud suure aardekirstu, kus olid kingitused lastele. Lõpuks läks veel spungi otsimiseks. No olid  need alles magusad spungid! Kahju, et Pipi ja ta isa pidid  laeva peale minema… Aga kindlasti kohtume ühel päeval jälle!

Maire Reigam

Laagri Lasteaia rühmaõpetaja

_3092586 [1280x768]

Leave a Comment

8 + 15 =
Please leave these two fields as-is: