1Kutsume kõiki lasteaedu külastama lasteaedade ühisjoonistus– ja meisterdustööde näitust „Kunst mudilase aastaringis“, mis toimub 1.märtsist-30.aprillini Tallinna Kännukuke raamatukogus.

Näitust on võimalik külastada Tallinna Kännukuke raamatukogus aadressil E. Vilde tee 72
T, K, N, R 11.00-20.00; L 10.00-17.00  P, E suletud.

Näitusele on kogutud 82 tööd. Piltides kajastuvad erinevate tehnikate kasutamine lasteaia kunstiõpetuses, milles peegelduvad laste rõõmud, isikupära, loovus, õpetajate ideed ja initsiatiiv.

Näituse korraldajate eesmärk on tuua lasteaia ja sealne tegevus peredele lähemale ning teadvustada praegustele ja tulevastele vanematele eelkooliealiste laste arengu toetamise võimalusi lasteaias või kodus läbi kunstilise tegevuse.

2 (1)Loovuse teema on viimastel aastatel aina enam tähtsustunud, sest elus edasijõudmine nõuab inimestelt rohkem pingutamist ja uute ideede genereerimist. Ootame näitusele kõiki, kes on huvitatud lasteaiaealise lapse käelise arengu toetamisest. Näitus pakub peredele võimaluse ka kogupere ühiskülastuseks, ideede ja materjalide kasutusele võtmiseks kodustes tingimustes ja lasteaias.

Täname Tallinna Kännukuke raamatukogu juhatajat, Reet Kukk`e, kelle avatud ja positiivne lähenemine meie ettevõtmisesse võimaldas näituse korraldamist ja läbiviimist. Suur Aitäh!

Korraldajad:

Jelena Madisson Kostivere lasteaed

Svea Kool Tallinna Karikakra lasteaed

Reelika Täht Tallinna Luha Lasteaed

Inge Uibo Peetri Lasteaed- Põhikool

Maris Kirotar Merivälja lasteaed

 2 (2)                                                            

      2 (3)                                                      

   2 (4)