Esileht | Reklaam | Arhiiv | Kontakt

Lasteaed Karlsson sai 35-aastaseks

MUUDETUD-Kalsson2.märtsi hommik oli kõikidele lasteaed Karlsson lastele ja töötajatele eriline, lasteaed tähistas oma 35. sünnipäeva. Pärast hommikuringi koguneti saali. Seinal ilutses suur kaheksakihiline tort küünaldega. Tordi meisterdamisest võtsid osa kõik kaheksa rühma, st iga rühm valmistas ühe kihi. Tort sai tõesti suur ja värviline.

Igal aastal tuleb lastele  sünnipäeval külla Karlsson. Hei-hopsti – ja ta oligi kohal, parajalt paks ja meeldiv sell. Sünnipäevaks oli saali ilmunud nagu võluväel kusagilt ka tohutult suur kingipakk. Lauldi koos lasteaialaulu  ja Karlsson hakkas kingitust avama. Kõikide üllatuseks oli see hiiglaslik loomaraamat ja mis kõige vahvam, rääkiv raamat. Lõpuks tuli raamatust välja Jänes. Nüüd hakkas Karlsson koos Jänesega pidu edasi juhtima. Igal aastal lauldakse ka Lasteaia sünnipäevalaul, mis sellel päeval rõkkas läbi terve maja.

Järgnevalt  ootas igat rühma ees väike ülesanne, mille olid ette valmistanud rühmaõpetajad igaüks oma rühmas. Jänese ja Karlssoni saatel mindi rõõmsalt erinevatesse tubadesse: tuli hüpata üle oja, lumepalle korvi visata, läbi tunneli pugeda, üle võrgu paberlennukeid lennutada, langevarjuga lund lennutada jne.

MUUDETUD_tervislik_jpgÜlesanded täidetud, kogunesid kõik  jälle saali. Vahepeal olid  saali laudadele tekkinud puuviljavaagnad. Ühiselt lauldi veel üks sünnipäevalaul ja oligi aeg maiustada.

Lõunalauas ootas aga sünnipäevakringel.

Õhtul kogunesid kõik lasteaia töötajad ja külalised saali, nüüd algas suurte inimeste pidu. Sünnipäevalauda ehtisid meie oma kokkade poolt valmistatud suupisted. Külalisi oli tulnud teistest lasteaedadest ning esindatud oli ka linnavalitsus. Lasteaia direktor tänas ja õnnitles kauaaegseid töötajaid tänukirjaga, eriti auväärsed töötajad said lisaks veel lasteaia logoga kruusi . Meie lasteaias töötab pika staažiga inimesi 15. Esines Karlssonlaine kahe vahva linetantsuga, lasteaia ajalugu oli pandud regilaulu, mille esitas kogu personal ja lõpuks lauldi A. Oidi Karlssoni sünnipäevalaul.

Oli jälle üks vahva aastaring täis saanud.

 

Lasteaed Karlsson muusikaõpetaja

Helju Teas

Märts 2012

MUUDETUD_lumesõda

 

     MUUDETUD_loomaraamat_jpg                                                   

   MUUDETUD_õhtulaud

Leave a Comment

15 + 11 =
Please leave these two fields as-is: