Esileht | Reklaam | Arhiiv | Kontakt

Laulustuudio Musaklubi andis välja lastemuusikali kogumiku „Siin- ja sealpool pilvepiiri“

Musaklubi CD näidis PÄRISVIIMANE.cdrKogumik „Siin- ja sealpool pilvepiiri“ on lastemuusika žanris mitmes mõttes erandlik.  3-12 aastaste musamudilaste esitatud muusikal on plaadile salvestatud kuuldemänguna, mille juurde on lisatud muusikali tekst, laulusaated ja laulude sõnad. Kogumik peaks kaasalaulmise ja etendamise rõõmu pakkuma lasteaialastele ja koolijütsidele ning nende juhendajatele.

 Musaklubi ja musamudilased esitlevad plaati kohvikus Cafe Shakespeare 12. oktoobril kell 16.30

Lugu räägib poisist nimega Jaagup, kel on suvel maal vanavanemte juures igav. Talle tuleb appi tähelaps Stella, kes koos oma sõpradega õpetab Jaagupit kuulama ja tegutsema ning ümbritsevast maailmast rõõmu tundma. Muusikal “Siin- ja sealpool pilvepiiri” aitab õppida märkama seda, mida pakub meid ümbritsev looduskeskkond.

Muusikali idee ja teksti autor on Maili Pilt. Lauluviisid kirjutasid Lia Piir ja Pille Siht. Autorid lõid muusikali Musaklubi laululastele, kes esitasid seda rõõmu ja menuga mitmel etendusel. Seetõttu tekkis Musaklubil mõte muusikal plaadile salvestada.

Plaat on erakordne ja uudne, sest on salvestatud kuuldemänguna ja lisaks on plaadil ka laulude saated. Plaadiümbrises on voldik muusikali teksti ja laulude sõnadega. Kogumikku saab kasutada õppematerjalina lasteaedades ja algklassides, kui tekib soov lavale tuua terve muusikal, aga ka lihtsalt kuulamiseks ja kaasalaulmiseks.

Musaklubi on Tartu laulustuudio, kus laulmist ja pillimängu saavad õppida lapsed alates teisest eluaastast kuni täiskasvanuni välja. Musaklubi on tegutsenud seitse aastat. „Siin- ja sealpool pilvepiiri“ on Musaklubi teine plaat. Kolm aastat tagasi ilmus „Suisu, suisu lapsukene“, millel musamudilased koos oma emade ja isadega laulavad Eesti pärimuslikke hällilaule.

 

Pille Siht

www.musaklubi.ee

musaklubi.musaklubi@gmail.com

tel. 53463674

 

Leave a Comment

15 + 14 =
Please leave these two fields as-is: