Esileht | Reklaam | Arhiiv | Kontakt

„Kiusamisest vaba lasteaed ja kool“ ootab uusi liitujaid

Kuni 8. aprillini on kõigil lasteaedadel ja koolidel taas võimalik liituda Lastekaitse Liidu projektiga „Kiusamisest vaba lasteaed ja kool“ ning võtta seeläbi kasutusele tõenduspõhine ja Eesti lasteaedades ning koolides rohkelt kasutatav kiusamist ennetav metoodika „Kiusamisest vabaks!“.

Metoodikaga liitumiseks tuleb hiljemalt 8. aprilliks 2016 saata oma sooviavaldus aadressile koolitused@lastekaitseliit.ee. Sooviavalduses tuleb teatada liitumist sooviva lasteaia või kooli nimi ning liituda soovivate rühmade või klasside arv.

Kui liitumine on kinnitatud, saab lasteaia või kooli meeskond võimaluse läbida kahepäevane põhi- ja ühepäevane jätkukoolitus. Lasteaedadest oodatakse koolitusele rühma meeskonda (rühma õpetaja(d), õpetaja abi(d) ja juhtkonna esindaja), igast koolist on aga oodatud liituvate klasside õpetajad ja kooli juhtkonna esindaja. Iga koolitusel osalev meeskond saab endale rikkalikud metoodilised materjalid, mis aitavad õpetajal luua austavat, julget, sallivat ja hoolivat rühma- või klassikeskkonda. Koolide koolitused toimuvad juunis ja oktoobris, lasteaedade koolitused toimuvad alates septembrist.

NB! Kuna uute koolide ja lasteaedadele arv on piiratud, saavad liitumisvõimaluse vaid kiiremad!

Rohkem infot liitumise kohta:
http://kiusamisestvabaks.ee/uudised/kiusamisest-vaba-lasteaed-ja-kool-oo…

„Kiusamisest vabaks!” on ainuke Eesti lasteaedades kasutatav kiusamist ennetav metoodika. Praeguseks on metoodikaga liitunud juba 2/3 Eesti lasteaedadest ning 81 kooli üle Eesti.
Projekti „Kiusamisest vaba lasteaed ja kool“ koolitusi toetab alates 2016. aasta maikuust Haridus- ja Teadusministeerium.

Rohkem infot metoodika kohta: www.kiusamisestvabaks.ee

Kadi Hainas
“Kiusamisest vaba lasteaed ja kool” võrgustikutöö koordinaator
MTÜ Lastekaitse Liit
+372 51 993 966

 

Leave a Comment

13 + 7 =
Please leave these two fields as-is: