Esileht | Reklaam | Arhiiv | Kontakt

Osale heategevuslikul oksjonil ja toeta haigetele lastele teraapiate võimaldamist!

Helen_Valk-Varanini_ehtekomplekt_-_liblikatega_korvarongad2_740x651 11. novembril algas oksjoniportaalis osta.ee SA TÜK Lastefondi heategevuslik oksjon, kuhu on oma loomingut annetanud Eesti kunstnikud ja disainerid. Oksjoni tulu suunab fond haigetele lastele erinevate teraapiate võimaldamisse.

Nädal aega vältavalt oksjonilt saab endale soetada näiteks kunstnik Anneli Kaasiku maali, ehtedisainerite Helen Valk-Varavini, Sofia Halliku (SOMA), Kriss Eglite (New Vintage by Kriss) ja Lisa Kröberi disaini, Woochi puidust käekella, Rugi mansetinööbid ning Wooden Lifestyle`i puidust kikilipse. Lisaks on oksjonil amigurum-mänguasjade disaineri Lilleliisi poolt loodud Lastefondi heegelmõmmik.

Oksjoni leiab hõlpsasti järgmiselt veebiaadressilt: https://osta-ee.postimees.ee/index.php?fuseaction=search.searchseller&q[seller]=lastefond.

Lastefondi strateegiajuht Küllike Saar kutsub kõiki häid inimesi üles oksjonil osalema ja selliselt haigeid lapsi toetama. “See on suurepärane võimalus ühendada meeldiv kasulikuga ehk siis saada kaunite esemete omanikuks ning teha sellega suur heategu haigetele lastele ja nende peredele, kelle elukvaliteeti teraapiad väga palju parandavad,” toonitab ta. “Ning kuna kohe-kohe on käes jõulud, siis miks mitte hankida heategevuslikult oksjonilt mõni jõulukink!”

Heategevuslik oksjon on üks Lastefondi 16. sünnipäeva tähistamise aktsioonidest. Kõik fondi sünnipäevaaktsioonide raames kogutud annetused suunatakse raskelt haigetele lastele erinevate teraapiate (hipo-, muusika-, tegevus- ja füsioteraapia) võimaldamiseks. Hetkel toetab Lastefond selles kaheksat last kokku rohkem kui 22 000 euroga aastas. Rohkem infot saab Lastefondi kodulehelt:

http://www.lastefond.ee/toetame-5/teraapiaid.

TÜ Kliinikumi Lastefond on üks vanimaid ja suuremaid üle-eestilisi heategevusorganisatsioone, mis on alates 2000. aastast annetajate abiga toetanud erinevatele haiglatele seadmete soetamist ning eriravi või -hooldust vajavaid lapsi ja nende peresid kokku kolme miljoni euroga. Lastefondi vahendusel on võimalik haigeid lapsi aidata hakates püsiannetajaks aadressil http://lastefond.ee/annetajale/pusiannetus. Toetuse taotlemiseks või abivajajatest teada andmiseks palume kirjutada e-mailile info@lastefond.ee.

Leave a Comment

15 + 10 =
Please leave these two fields as-is: