Esileht | Reklaam | Arhiiv | Kontakt

Vene emakeelega koolieelikutele valmis uus eesti keele õppekomplekt

kaane (Medium)Kirjastus Kirjatark andis välja õppekomplekti „Minu eesti keel“, mis on mõeldud eesti keele õpetamiseks vene emakeelega 4-7 aastastele lastele.

„Eesti keele õpik ja sinna juurde kuuluvad lisamaterjalid on abiks mudilastele eesti keele õpetamisel,“ rääkis kirjastuse Kirjatark juhataja Merge Simmul. „Tegemist on süsteemse kursusega, mille läbimisel omandab koolieelik õpetaja või lapsevanema abiga esimesed teadmised eesti keelest ning mille järel on koolis eesti keele õppimine juba palju lihtsam.“

Merge Simmuli sõnul on keeleõpet kõige õigem alustada juba lasteaias. „Lapsed õpivad keelt mängides ja mängleva kergusega. „Minu eesti keele“ õpiku juurde kuuluvad vahvad videod ja helisalvestised muudavad keeleõppe laste jaoks veelgi põnevamaks ja loomulikumaks.“

„Minu eesti keel“ on mõeldud lastele vanuses 4–7. Õpikusse  on valitud teemad, millega selles vanuses laps oma igapäevaelus kokku puutub. Õpikumaterjali aitavad hästi meelde jätta lihtsad ja mängulised harjutused. Õppekomplekti “Minu eesti keel” kuuluvad õpik, tähekaardid, helisalvestised, videod ning lisamaterjalidena töölehed.

„Eelkooliealistele lastele suunatud õpik on koostatud kahes keeles, mis võimaldab seda kasutada lisaks lasteaedade keeletundidele ka koduses õppes. Vene keelt rääkivate perede lapsevanematel ning vanavanematel, kes ise end eesti keeles võib-olla päris kindlalt ei tunne, on nende õppematerjalide abil hea lastele keelt õpetada,“ rääkis MergeSimmul.

Õpik on samast seeriast 1.-6. klasside kooliõpikutega „Minu eesti keel“, mis on praegu üks populaarsemaid eesti keele õpikuid vene koolides. Eeldades, et selle õpikuga hakkavad töötama nii õpetajad kui ka lapsevanemad, leiab õpiku lõpus rubriigist “Kuidas õpikut kasutada?” metoodilisi näpunäiteid.

Fotod: https://pilv.powerhouse.ee/index.php/apps/gallery/s/S2W5heXWyrL67FV

OÜ Kirjatark on asutatud aastal 2014 ja tegutseb eesti keele õpikute kirjastamise ja müügiga nii täiskavanutele kui ka koolidele ning nüüdsest ka lasteaeadele. Tänaseks on kirjastus välja andnud üle 10 õpiku, mida on saatnud suur populaarsus.

Lisainformatsioon:

MergeSimmul

Tel: 54 510 333; e-post: info@kirjatark.ee

Leave a Comment

10 + 9 =
Please leave these two fields as-is: