Esileht | Reklaam | Arhiiv | Kontakt

Ettevõtted annetavad Lastefondile 17. sünnipäeva puhul vanusesuuruse protsendi oma päevakäibest

protsendipaev_2017v2-450x570 (Medium) 14. novembril täitus TÜ Kliinikumi Lastefondi 17. tegutsemisaasta, mille puhul annetavad mitmed koostööpartnerid osa oma päevakäibest taastusravi vajavatele haigetele lastele.
Lastefondi sünnipäeva tähistamiseks korraldatud protsendipäeval osalevad ettevõtted annetavad Lastefondi vahendusel haigete laste toetuseks 1,7% oma 14. novembri päeva müügitulust või 17% sel kuupäeval müüdud kindla tootegrupi päevakäibest.
1,7% kogu päevakäibest annetavad Lastefondile Tartus asuvad kohvik Spargel, kohvik-restoran Shakespeare, Magaziini Tartu pood, kohvik Cafe Truffe ning Tallinnas Korea toitu pakkuv Gotsu köök.
Uus Apteek toetab abivajavaid lapsi 17%-ga kõikide vitamiinide, kohvik Tassikoogid 17%-ga makroonide ning Gustavi kohvikud 17%-ga trühvlite päevasest müügitulust.
Magaziini kaupluste turundusjuht Margit Lukka ütles, et Magaziini kauplusteketi südameasjaks on toetada muredega lapsi ning nende abistamisega seotud organisatsioone. “Meie Tartu kauplus lööb protsendipäeval kaasa teist aastat,” tõi Lukka välja. “TÜK Lastefondi tegevus ja algatused on tänuväärsed ning üheskoos tegutsedes suudame abi pakkuda rohkematele lastele.”
Ka Tartu Uus Apteegi juhataja Kalle Kurvits rääkis, et tema ettevõte on TÜK Lastefondi toetanud juba aastaid. “Fondi tegevus on olnud järjepidev, eesmärgid selged ja tulemused üldteada,” nentis Kurvits.
Gustavi juhatuse liige Siim Liivamäe nentis, et Gustavi ettevõtted on aastate jooksul toetanud mitmeid lastele suunatud projekte, kus näevad ja tunnevad, et nende toetus või tooted teevad rõõmu ja lähevad õigesse kohta. “Kommunikeerime Gustavi ettevõtete sotsiaalset vastutustundlikkust ühiskonnas ka laiemale üldsusele: näiteks anname tööd puudega inimestele, toetame lastele suunatud ettevõtmisi ja väärtustame perekeskust,” tõi Liivamäe välja. Lisaks rääkis ta, et üsnagi edukad Gustavi ettevõtted soovivad väljendada ühiskonnale oma tänulikkust just läbi heategevuse. “TÜK Lastefondi tegevuse toetamisega aitame lapsi, kes seda kõige enam vajavad,” ütles Liivamäe.

Lastefondi strateegiajuhi Küllike Saare sõnul korraldab Lastefond sünnipäeva tähistamiseks protsendipäeva juba kolmandat aastat järjest. “Möödunud aastatel annetasid head ettevõtted raskelt haigete laste toetuseks vastavalt 1,5% ja 15% või 1,6% ja 16% protsenti oma päevakäibest,” tõi ta välja. “Oleme siiralt tänulikud koostööpartneritele, et nad juba mitmendat aastat järjest meie sünnipäeva tähistamise aktsiooniga kaasa tulevad.”
Kui puudub võimalus 14. novembril aktsioonis osalevaid ettevõtteid külastada, kuid sooviksid siiski Lastefondi vahendusel haigeid lapsi toetada, saad teha ülekande SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi annetuskontodele:
Swedbank IBAN EE682200221015828742
SEB IBAN EE261010220014910011
Danske IBAN EE403300334408530000
Nordea IBAN EE791700017000285384
LHV IBAN EE527700771000610813.
SA TÜ Kliinikumi Lastefond on üks vanimaid ja suuremaid üle-eestilisi heategevusorganisatsioone, mis on alates 2000. aastast annetajate abiga toetanud erinevatele haiglatele seadmete soetamist ning eriravi või -hooldust vajavaid lapsi ja nende peresid kokku ligikaudu kolme miljoni euroga. Lastefondi vahendusel on võimalik haigeid lapsi aidata hakates püsiannetajaks aadressil https://www.lastefond.ee/pusiannetus/vormista-pusiannetus/. Toetuse taotlemiseks või abivajajatest teada andmiseks palume kirjutada e-mailile info@lastefond.ee.

Leave a Comment

2 + 15 =
Please leave these two fields as-is: