Esileht | Reklaam | Arhiiv | Kontakt

Rahvusvaheline luulepäev -21.märts

IMG_0466 (Medium) (Medium)21.märtsil tähistatakse kogu maailmas rahvusvahelist luulepäeva. Selle  eesmärgiks on  propageerida  luule lugemist, kirjutamist ja avaldamist. Rahvusvahelise luulepäeva tähistamiseks toimus  Kopli Lasteaias muinasjutuhommik. Jutuvestjaks oli palutud Komeedi lasteaiast õpetaja Ülle Tõnumaa. Oleme veel õpetaja Üllele tänulikud selle eest, et just  tema on meie vana ja armsa lasteaia laulu sõnade autor!

Õpetaja  Ülle alustas luulepäeva oma esimese lasteraamatu”Muinasjutt haledameelsest kuningast” tutvustamisega.See  on muinasjutt värssides.

IMG_0472 (Medium)Õpetaja Ülle on kirjutanud  kuus lasteraamatut-„Muinasjutt haledameelsest kuningast”,”Vapper Liisbet”,”Printsess Vahtranina” jt. Jääme lootma, et õpetaja Üllel jätkub veel palju  ideid, tahtmist ja pealehakkamist uute lugude väljamõtlemisel!

Kopli õpetajatel on hea meel, et teatrikuul on lapsed saanud rohkem kuulata lugusid, dramatiseerida muinasjutte ning lugeda luuletusi. Jääb vaid loota, et nii mõnelegi  lapsele hakkab see luulepisik külge!

 

Päikesepesa õpetaja / õppealajuhataja Maret

IMG_0468 (Medium)

Leave a Comment

10 + 14 =
Please leave these two fields as-is: