Esileht | Reklaam | Arhiiv | Kontakt

Mesinikud annetasid raskelt haigete laste toetuseks euroaluse täie eestimaist mett

Kahe mesiniku mee-ettevõte Nordmel annetas Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile euroaluse täie ehk 1152 topsi Eesti mett raskelt haigete laste ravitingimuste parandamiseks. 

Üheskoos Nordmeli mesinike Peeter Matsoni ning Timo Riitmuruga otsustas Lastefondi meeskond kutsuda üles ettevõtteid ja peresid hoolitsema oma töötajate ning liikmete eest ja pakkuma neile viiruste perioodil heategevuslikku mett tervise kosutuseks. Mett saab tervise turgutamiseks või jõulukingituste tegemiseks soetada kaheksa kaupa ning iga meetops on üdini heategevuslik.

Lastefondi tegevjuht Kadri Org usub, et ettevõtted haaravad kinni võimalusest oma töötajatele, partneritele ning raskelt haigetele lastele rõõmu valmistada. “Loodame siiralt ettevõtete ja inimeste abile, et rohkem kui tuhat topsi Eesti mesilaste valmistatud mett jõuaks tervendama nii heade inimeste kurku ja häälepaelu kui ka 100% heategevusliku müügitulu abil haigeid lapsi, kes vajavad ravikulude katmisel annetajate tuge. Südamest suur aitäh ettevõttele Nordmel, ettevõtte taga seisvatele mesinikele Timole ja Peetrile ning Viljandimaa usinatele mesilastele igati head tegeva aktsiooni eest!”

Nordmeli mesinik Peeter Matson kommenteeris, et otsus toetada haigeid lapsi sündis kiiresti. “Kuna oleme mõlemad ka lapsevanemad, siis oli igati loogiline, et valisime heategevuseks just laste toetamise. Kui meie annetatud mesi aitab kaasa kas või ühe raskelt haige lapse tervenemisele ja toob sära tema silmisse tagasi, siis oleme oma eesmärgi juba kuhjaga täitnud.“

100% heategevuslikku mett saab soetada Lastefondi heategevustoodete e-poe kaudu.

SA TÜ Kliinikumi Lastefond on üks vanimaid ja suurimaid lastehaigla juures tegutsevaid heategevusorganisatsioone Eestis. Alates 2000. aastast on Lastefond annetajate abiga toetanud erinevatele haiglatele seadmete soetamist ning eriravi või –hooldust vajavaid lapsi ja nende peresid üle Eesti. 18 tegutsemisaasta jooksul oleme heade annetajate abil kogunud laste ravitingimuste parandamiseks üle viie miljoni euro. Lastefondi vahendusel on võimalik haigeid lapsi aidata, hakates püsiannetajaks aadressil https://www.lastefond.ee/pusiannetus/vormista-pusiannetus/. Toetuse taotlemiseks või abivajajatest teada andmiseks palume kirjutada e-mailile info@lastefond.ee.

Leave a Comment

9 + 12 =
Please leave these two fields as-is: