Esileht | Reklaam | Arhiiv | Kontakt

Reklaam

Ajakiri Lasteaed on kiires tempos kasvav internetiväljaanne. Meie lugejateks on terve Eesti lapsevanemad, kasvatajad, õpetajad. Lehes ilmub palju haridusliku sisuga artikleid, meelelahutuslikke lugusid. Samuti anname nõuandeid ja abi vanematele, kasvatajatele. Huvitavat ja lõbusat lugemist on absoluutselt igaühele!

Reklaam meie lehel on väga efektiivne viis haridusalaste toodete, teenuste, sündmuste tutvustamiseks. Lisaks on meil kõigist teistest soodsamad reklaamihinnad.

Külastatavuse statistika.

bannerid

Hinnakiri:

Bänner ülemine (728 x 90)
Paikneb kõige üleval.

1 nädal 100 €
1 kuu 320 €

Bänner paremal suur (160 x 160)

Asub paremal veerus. Nähtav terves keskkonnas.
Pinnal vaheldub kuni kolm bännerit.

1 nädal 60 €
1 kuu 200 €

Bänner parem alumine (160 x 60)

Asub paremal veerus. Nähtav terves keskkonnas.
Pinnal vaheldub kuni kolm bännerit.

1 nädal 40 €
1 kuu 140 €

Tekstireklaam

Reklaamtekst paremas veerus, viitega kliendi kodulehele.

1 nädal 20 €
1 kuu 80 €

Reklaamartikkel

Valmis reklaamartikli ülespanek Lasteaed.net lehele 100 €
Reklaamartikli kirjutamine (sisaldab ülespanekut Lasteaed.net lehele) alates 60 €

Banneri valmistamine 50 € (kõik mõõdud, GIF)

Hinnakirjas toodud hinnad on eurodes.
Hindadele ei lisandu käibemaks.

 

Tellimine:

Võtke meiega ühendust aadressil ylle[ät]lasteaed.net, et koos leida parim lahendus just Teie toote / teenuse tutvustamiseks.

Tellija tagab reklaami vastavuse seadustest ja muudest õigusaktidest tulenevatele nõuetele ning üldtunnustatud eetikanormidele. Lasteaed.net-l on õigus reklaami mitte edastada, kui reklaam ei vasta kehtivatele õigusaktidele, nt propageerib rassismi, narkootikume, sisaldab pornograafilist materjali, jäljendab Lasteaed.net-i vmt.

Lasteaed.net teeb kõik endast oleneva, et parimal võimalikul viisil häireteta avaldada reklaami 24 h ööpäevas.

Kui Lasteaed.net ei edasta reklaami vastavalt kinnitatud tellimusele, kompenseerime esitamata reklaami lisaesituskordade näol.

Palume valmis reklaamfailid saata meile testimiseks vähemalt 2 päeva enne nende avaldamist, FLASH- ja HTML-reklaamide puhul vähemalt 4 päeva.

 

Tehnilised nõuded:

Lasteaed.net’s näidatavad bännerid võivad olla esitatud GIF-, JPG-, FLASH- või HTML-formaadis. Tavabännerite failimaht ei tohi ületada 20 kB. Videobännerid peavad olema konverteeritud flash-formaati laiendiga swf.

Banner ei tohi avada uusi aknaid, kasutada timer’it uuele URL’ile minekuks, avada iseseisvalt uusi URL’e ega tekitada häirivaid helisid.

Kui bännerile on lisatud helitaust, siis peab olema bänner varustatud nupuga, mille kaudu on võimalik heli välja või sisse lülitada. Vaikimisi reklaamil heli puudub.