Esileht | Reklaam | Arhiiv | Kontakt

Minu esimesed avastused looduses

MINU ESIMESED AVASTUSED LOODUSES pakub lugemiseks nelja eripalgelist raamatut ja põnevat CD-ROMi, mis ergutavad lapse uudishimu, ärgitades teda avastama ja uurima maailma enda ümber.

Raamatute ilusad, ent samas täpsed ja realistlikud pildid aitavad lastel ümbritsevat maailma paremini mõista. CD-ROM koosneb samuti neljast osast – “Puu”, “Konn”, “Lepatriinu” ja “Lind”. Igast osast saab laps omakorda palju loodusealaseid teadmisi, mida aitavad kinnistada testid, pusled, mängud ja lõbusad pildid.
CD-ROMi helindamisel on kaasa löönud eesti näitlejad – Tiina Tõnis ja Andres Ots.

Lepatriinu
Illustratsioonid Sylvaine Pérols. See raamat räägib laste lemmikputuka lepatriinu elust: kuidas ta lendab, mida sööb, kes on tema sõbrad, kes vaenlased. Juttu tuleb ka teistest põnevatest putukatest.

Puu
Illustratsioonid Christian Broutin. Selles raamatus avaneb puude saaga: alates sellest, kuidas kastanimunast, puu viljast, kasvab kastanipuu ja kuidas sellelt omakorda kukuvad alla kastanimunad. Pajatatakse teistestki maailma puudest.

Lind
Illustratsioonid René Mettler. Selles raamatus õpetatakse vaatlema ja jälgima lindude igapäevaelu: kuidas nad lendavad, kui ilus on nende sulestik, missugused on nende munad, pesad ja pojad.

Konn
Illustratsioonid Daniel Moignot. Selles raamatus jutustatakse konnade igapäevaelust: kuidas nad söövad, liiguvad, paljunevad. Selgitatakse sedagi, milline on veekonn, kärnkonn, lehekonn ning koguni puu- või lendkonn.

9985-71-522-5
Tallinn 2006
1. trükk
36 lk.
160×180 mm
neljavärvitrükk
Õppekomplekt

Tõlkinud Eneken Laugen
Toimetanud Inge Rajasaar
Konsultandid Val Rajasaar, Mare Müürsepp

Osta raamat

Leave a Comment

5 + 10 =
Please leave these two fields as-is: