Esileht | Reklaam | Arhiiv | Kontakt

Liivamäe lasteaia laste heategu rõõmustab Eesti sõdureid Afganistanis

Stephen Jay Gould on öelnud, et inimloomus põhineb kümnel tuhandel tavalise heateol, mis meie päevi kaunistavad.

Tallinna Haridusameti juhataja Andres Pajula sai mõne päeva eest Afganistanist toreda kirja. Eesti kontingendi kaplan Afganistanis Ott Aro soovis avaldada tänu Tallinna Liivamäe lasteaiale, kust anti Now Zadi missioonile suunduvatele sõduritele kaasa „terve ports” laste joonistusi.

Tema sõnul on need üleval näitusena ning aitavad sõduritele meelde tuletada kodu ja perekonda. „Eriti suurt rõõmu valmistasid need meie hulgas viibivatele isadele, kelledele tulid kohe meelde oma väikesed lapsed ning pakkusid sellega südantsoojendavat vaheldust. Suured tänud, et meid on meeles peetud ning moraalselt toetatud,” kirjutas leitnant Oro.

Andres Pajula vastas kaplanile tänuga tema pöördumise eest, mis omakorda haridusameti töötajatele palju rõõmu valmistas. „Olen meeldivalt üllatunud ja õnnelik, et meil on olemas selliseid lapsi ja õpetajaid, kes suudavad oma väikeste tegudega toetada teie rasket ja ohtlikku võitlust,” ütles ta oma kirjas. Andres Pajula sõnul on tore, kui osatakse mõelda ka nendele, kes on kodust kaugel ning seetõttu vajavad koduseid sõnumeid kõige enam. „Eriti suure väärtuse minu silmis andis Liivamäe lasteaia algatusele aga teie vaprate meeste rõõm sellest lihtsast teost,” lisas ta ning andis lubaduse kindlasti ka omalt poolt sõjameeste tänusõnad lasteaiaperele edasi anda. Kõigile võitlejatele soovis juhataja aga turvalist naasmist kodumaale ja peatseid rõõmsaid kohtumisi oma peredega.

Alushariduse osakonna juhataja Marika Kallas edastas haridusameti tänusõnad Liivamäe lasteaia perele. Lisaks soovis ta haridusameti poolt juhataja Imbi Pajulale ning tema toredale meeskonnale jätkuvalt hoolivust, märkamist ja entusiasmi väikeste heategude korda saatmisel.

Kahetseda ei tule mitte heategu, mis tehtud on, vaid seda, mis tegemata jäeti. Jätkugu meil kõigil aega ja tahtmist üksteist märgata ja väikeste lihtsate heade tegudega rõõmustada.

Allikas: Tallinn.ee

Leave a Comment

5 + 14 =
Please leave these two fields as-is: