Esileht | Reklaam | Arhiiv | Kontakt

Homme toimuvad 26. Tartu Jooksumaratoni lasteüritused

Foto: Klubi Tartu MaratonKlubi Tartu Maraton ootab homsetele tasuta lastejooksudele sadu noori spordisõpru.

Laupäeval, 10. mail toimuvad Tartus, Tähtvere Spordipargis Tillujooks ja Minimaraton, mis viivad lapsed vastavalt vanusele erineva pikkusega distantsidele. Kõige noorematele mõeldud jooksurada on 300m ning juba kogenud osalejate tarvis maha märgitud vahemaa 1,3km pikk. Esimesed stardid antakse kell 11.00.

Kuigi kõik sündmused on tasuta, tuleb siiski eelnevalt registreeruda. Seda saab teha Klubi Tartu Maratoni kodulehe vahendusel aadressil www.tartumaraton.ee ning enne starti kohapeal.

Kõik lõpetajad saavad finišis medali, diplomi ning kosutuseks limonaadi ja jäätist. Ühelgi distantsil paremusjärjestust ei selgitata ja kõigile jooksuhuvilistele jääb eelkõige rõõm sportimisest.

Lisaks loositakse kõigi osalejate vahel välja auhinnad Klubi Tartu Maratoni koostööpartneritelt.

Eelmisel aastal võttis Tähtvere Spordipargis toimunud jooksudest osa 754 last. Tegemist oli Tartu Jooksumaratoni rekordiga. Klubi Tartu Maraton avaldab lootust, et sellel aastal ületab lõpujoone veelgi enam noori.

Eraldi on mõeldud ka täiskasvanutele, kellele pakutakse 4km Avatud Raja jooksu stardiga kell 12.20. Oodatud on ka kõik kepikõndijad. Sarnaselt lastejooksudele on see ettevõtmine kõigile tasuta. Registreerimine toimub stardialas.

Leave a Comment

12 + 3 =
Please leave these two fields as-is: