Esileht | Reklaam | Arhiiv | Kontakt

Paides parandati lasteaedade tingimusi ligi kahe miljoni ulatuses

Suvel rekonstrueeriti lisaks Paide Kesklinna lasteaia uutele rühmaruumidele Tallinna tänaval ka Paide Sookure lasteaeda, ühtekokku kulus kahe kasteaia tingimuste parandamiseks üle 1,8 miljoni krooni, teatas Paide linnavalitsus.

Mõlema lasteaia remontimist korraldas SA Paide Haldus, mille juhataja Andrus Tulli sõnul läksid Kesklinna lasteaia kahe rühmaruumi ning välisfassaadi remonttööd, mida teostas OÜ Tafrix, maksma veidi üle miljoni krooni. „Sookure lasteaias teostas OÜ Tehel Grupp siseviimistlustöid kõigis 11 rühmas ning neljas koridoris ja trepikojas, tööde kogumaksumus kujunes 482 000,“ selgitas Tull.

Veel vahetati lasteaiahoone 16 senist puitust välja kvaliteetsete alumiiniumuste vastu ning vahetati välja kaks akent. 331 000 maksma läinud töid teostas AS Itiplast.

Eelmise aasta augustis Paide linnavolikogu poolt asutatud SA Paide Halduse eesmärgiks on Paide linnavalitsuse ja linnavalitsuse hallatavate asutuste kinnisvara ja ehitiste ning mitteeluruumide haldamine ning nende üürile, rendile ja kasutusse andmine ning uute hoonete ehitamine.

Leave a Comment

8 + 13 =
Please leave these two fields as-is: