Esileht | Reklaam | Arhiiv | Kontakt

Muusikariistad, mis arendavad lapsi.

Muusika on lastele imedemaailm.  Kui ema ütleb lapsele hommikul „Täna on muusikatund“, siis pea iga pisike tegelane soovib ruttu –ruttu end riidesse panna ja lasteaeda rutata!

Muusikaõpetaja saab muuta kokkupuute muusikaga ainulaadseks õpetades laule, näidates  erinevaid pille – tehes laulumänge.

Tihti aga tahaks pakkuda neile pisikestele  midagi erilist! Kui laps teeb isetegevusi kaasa , on õpiprotsess edukam  – selleks võib helistada trianglit, koputada trummi, helistada kellukesi.

Tänapäeval on aga muusikariistade ja mänguasjade tootjad teinud koostööd ning pakutakse uudseid muusikavahendeid juba ka kõige pisematele. Kahtlemata on magnetiteks helisevate kellukeste komplekt – kus iga värviline kelluke teeb omalaadset helinat peale vajutades või kõlistades. Nii saab mängida just nagu Arsise kellade koolis!

Või kasutada vihmategijat – sest kui seda värvilist hõbemunadega pilli liigutada – on tõesti tunne, et akna taga sabistab vihma.

Kas tahaksite proovida helisevaid tuubasid – kui nendega laua pihta lüüa, tulevad välja imelised helid?

Jah, vanad head pillid on ikka hinnas – aga ka uued proovivad arendada lapse kujutlusvõimet!

Tule tutvu pillidega www.amayasport.ee kodulehel – siin saad laadida alla ka katalooge pdf failidena, et valida, millised vahendid oleksid Sinu unistuste lasteaias!

Lasteasutustele pakume kõiki tooteid hulgihindadega, selleks võta palun ühendust meiega emailil info@amayasport.ee  

Heidi Plumberg
Amaya Sport spordi – ja muusikavahendite hulgimüügijuht
Tel 53468346
Lae alla meie PDF (3MB) 

Leave a Comment

4 + 13 =
Please leave these two fields as-is: