Esileht | Reklaam | Arhiiv | Kontakt

Roosta seikluspargis probleemid tšehhide paigaldatud valguslahendustega

Tšehhi firma Project Outdoor ehitatud kõrgseiklusrada avati 20. juunil 2009.
aastal ja see on Eesti värskem, huvitavam ja turvalisem, kuid valgustuse lahendus puudub pargis tänaseni.

Roosta puhkeküla müügijuht Ingrid Sieberk ütles, et nad ei saanud parki talvel kasutajatele avada, sest valget aega oli vähe. “Samas oli seltskondi, kes sellest ei hoolinud ja nõudsid rajale pääsemist,” lausus ta. Pimedas ronida soovijatele anti kaasa pealambid. Nii sündis klientide nõudmisel uus teenus – ööronimine, kus ainsaks valgusallikaks on ronija pea külge kinnitatud lamp.

Seikluspargis on kolm erineva raskusastmega rada, mis on paigaladatud kuni 12 m kõrgusele. Parki on proovinud nii 3 kui 75 aastased ja pargi trossid on kannatanud nii 15 kui 120 kiloseid ronijaid, lisas seikluspargi instruktor Sergo Viil.

Seikluspark on pikendanud puhkeküla hooaega ja võimaldanud pakkuda puhkajatele midagi uut. Oma võimed saab proovile panna ka kevadel ja sügisel. Parki saab kasutada aastaringselt, ronimist segab ainult äike.

“1. aprillist (tänasest) on park taas avatud, kuna valget aega on nüüd piisavalt. Samuti kõik, kes külastavad Roosta seiklusparki avamiskuul, osalevad maja loosimises,” ütles Sieberk.

Roosta seikluspark tähistab 20. juunil aasta täitumist avamisest, samas on juubeldamiseks veelgi põhjust, Roosta puhkekülal täitub juba 20 aastat turul.

Lisainfo:

Ingrid Sieberk: 524 7770
puhkeküla administrator: 525 6699
aadress : www.roosta.ee Roosta

Leave a Comment

4 + 14 =
Please leave these two fields as-is: