Esileht | Reklaam | Arhiiv | Kontakt

Keskkonnaamet pakub talviseid õppeprogramme

Keskkonnaamet alustab alates esmaspäevast, 10. jaanuarist talviste õppeprogrammidega, mis pakuvad võimalusi uurida lähemalt talvist ja lumist loodust või hoopis soojas toas keskkonna- ja looduskaitsealaseid tarkusi koguda.

Valida saab rohkem kui 70 programmi seast, täpsema info leiab Keskkonnaameti kodulehelt www.keskkonnaamet.ee. Programmid on toeks riiklikele õppekavadele. Talviseid õppeprogramme saab tellida märtsi lõpuni.

Programme viivad läbi keskkonnahariduse spetsialistid, kes tulevad ise koolidesse ja lasteaedadesse või ootavad õpilasi Keskkonnaameti looduskeskustes.

Õppeprogrammid on tasuta, kuid koolil on endal vaja leida ja rahastada transpordivõimalus sõiduks looduskeskusesse või matkarajale. Siiski on Keskkonnaametil võimalik kompenseerida SA Keskkonnainvesteeringute Keskuse toel igas maakonnas teatud arv koolide ja lasteaedade bussisõite programmidel osalemiseks 127,82 euro ulatuses asutuse kohta. Täpsemat infot saab oma maakonna keskkonnahariduse spetsialistilt.

Lisaks talviseks ajaks väljatöötatud programmidele saab tellida ka looduskaitse, jäätmekäitluse, veekaitse-, kiirguskaitse ja elukeskkonna  planeerimise  teemalisi õppeprogramme,

Lõppenud aastal viis Keskkonnaamet läbi 1060 õppeprogrammi  24 tuhandele õpilasele ning  korraldas üle 200 keskkonnaharidusliku ürituse 14 tuhandele inimesele.

Keskkonnaameti keskkonnaharidusliku tegevusega saab tutvuda kodulehel http://www.keskkonnaamet.ee/index.php?id=10721

Lisainfo: Maris Kivistik, Keskkonnaameti keskkonnahariduse osakonna juhataja, tel. 5183249, maris dot kivistik at keskkonnaamet dot eemaris dot kivistik at keskkonnaamet dot ee maris.kivistik@keskkonnaamet.ee

Aet Truu

Keskkonnaameti pressiesindaja

tel 6272 195

51 08854

aet.truu@keskkonnaamet.ee

Leave a Comment

10 + 10 =
Please leave these two fields as-is: