Esileht | Reklaam | Arhiiv | Kontakt

Tallinna Luha Lasteaia kevadine kunstinäitus oli tänavu üllatusterohke!

IMG_8933 [1280x768]Aprillikuu on karjalaskekuu ka Luha lasteaias – nii nagu kari pääseb talve järel jälle õue, jõudsid meie laste poolt  aasta jooksul valminud  kunstitööd  meie ühisnäitusele. Tänavu juba viiendat aastat toimunud üritus on toredaks traditsiooniks saanud.

Läbi aastate oleme pidanud  oluliseks, et näitusel  on eelneva valiku ja paremusjärjestuseta eksponeeritud kõikide meie 2-7 aastaste laste looming .

Sel aastal aga tekkis mõte, et lisaks laste töödele tahaks veel miskit põnevat näituse külastajatele välja pakkuda.

Oma kätega millegi loomine on lasteaiaõpetajatele läbi aegade omane olnud ja isetegemisega kaasnev mõttetöö, tegutsemisoskused ja loomisrõõm tuleb ikka au sees hoida! Nii saatsime kutsed meie näitusel osalemiseks ka teistele kesklinna lasteaedadele! Palusime näitusele tuua oma maja lastevanemate, õpetajate ja laste koostöös valmistatud erinevaid õppe- ja loovmänguvahendeid!

IMG_8940 [1280x768]Meie näitusel eksponeerisid  erinevaid põnevaid ja järeletegemist väärivaid töid peale oma maja veel  kümme Tallinna lasteaeda: Tallinna Jaan Poska Lasteaed, Tallinna 9. Lasteaed, Tallinna Suitsupääsupesa Lasteaed, Lastesõim Planeedi Mudila, Tallinna Komeedi Lasteaed, Tallinna Endla Lasteaed, Tallinna Kiisupesa Lasteaed, Tallinna Mardi Lasteaed, Tallinna 26.Lasteaed ja Tallinna Unistuse Lasteaed.

Vaatajaid üllatasid erinevad koos lastega valmistatud lauamängud,lauateatrivahendid,võlukohver,vihmapillid, isetehtud raamatud ja veel palju muud.

Heameel oli näha näitusel ka ühe venekeelse lasteaia õpetajate loomingut –selline omavaheline suhtlemine lähendab maju ja aitab luua sõprussuhteid.

Näituse pidulikul lõpetamisel 27. aprillil said kõik tegijad  ka tänukirjad.

Ühise kohvi-, tee- ja puuviljalaua ääres tõdeti, et selliseid ettevõtmisi on vaja – nii saame jagada häid ideid ja ärgitada huvi ise oma kätega midagi loovat ja arendavat valmistama!

Veelkord suur tänu kõigile osavõtjatele!

Uute loominguliste ja üllatuslike kohtumisteni!

Näituse korraldaja:

Luha lasteaiaia Summajate rühma õpetaja

Malle Vainomaa

Leave a Comment

4 + 2 =
Please leave these two fields as-is: