Esileht | Reklaam | Arhiiv | Kontakt

Meeleavaldus Tallinna lasteaedade toetuseks 3. novembril Tallinna Linnavolikogu ees

3.novembril kell 14.30-17.30 toimub Tallinna Linnavolikogu ees (Vana-Viru 12) meeleavaldus Tallinna elanike poolt esutatud eelnõu toetuseks, mis näet ette suunata Tallinna TV raha lasteaedadele.

Noored Sotsiaaldemokraadid ja MTÜ Kodaniku Hääl (Maha Tallinna TV- raha lasteaedadele) ootavad kõiki tallinlaste esitatud eelnõud toetama! 3. novembril kell 16:00 algaval linnavolikogu istungil arutatakse 3382 inimese poolt esitatud eelnõud. Linnavalitsus on teatanud, et ei toeta linnaelanike ettepanekut.

 
 

14:30 hakkavad kogunema volikogu Keskerakonna fraktsiooni liikmed, kohapeal astuvad üles kõnedega Brit Kerbo (MTÜ Kodaniku Hääl), Lauri Läänemets (Noored Sotsiaaldemokraadid), Evelin Tamm (Õpetajatele vääriline palk- pole veel lõplikku vastust andnud), Jaak Juske (linnavolikogu aseesimees).

Plakat kaasa ja kohtume neljapäeval volikogu ees!

1 thought on “Meeleavaldus Tallinna lasteaedade toetuseks 3. novembril Tallinna Linnavolikogu ees”

  1. Lasteaiapersonal peab aktiivsemalt hakkama oma muredest rääkima, vaikitud on juba liiga kaua. Tänan kõiki neid, kes täna meeleavaldusele julgesid tulla. Teie olete teerajajad!

    Lasteaiaõpetajad ja lasteaiaõpetajate abid on liiga kaua vaikides olukorra iseeneslikku paranemist oodanud. Sellise tagasihoidliku taktikaga elu lasteaedades ei parane! Ei parane ei laste ega ka personali olukord…

    Tänasel meeleavaldusel kokku tulnud lasteaiaõpetajatega rääkides sündis mõte luua facebooki uus leht, et lasteaiainimesed saaksid oma probleemidest kõnelda. Tule, liitu ja aruta lasteaia teemadel lehel “Lasteaiaõpetaja on õpetaja” https://www.facebook.com/pages/Lasteaia%C3%B5petajad-on-%C3%B5petajad/259693854081870

Leave a Comment

11 + 5 =
Please leave these two fields as-is: