Esileht | Reklaam | Arhiiv | Kontakt

MTÜ Lastekaitse Liidul on uus juht

A.Tamm ja M.Medar (Small)MTÜ Lastekaitse Liit üldkogu valis uueks juhatajaks Martin Medari.

Martin Medar on olnud tihedalt seotud juhtimise, noorsootöö, hariduse ja kultuuri valdkondadega. Viimati juhtis ta Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Seltsi, mis on Eesti suurim rahvatantsu ja rahvamuusika liikumist koondav organisatsioon.

„Mul on väga  hea meel leida väljund oma soovile seista lapse õiguste eest. Lastekaitse Liit on tugev ja end juba veerandsaja aasta jooksul tõestanud organisatsioon. Loodan tegusalt panustada lastekaitseliikumisse. Praegu on nii Eesti lapse kui ühiskonna ees palju väljakutseid. Tõstes ühiskonna teadlikkust, kasvatame järgmise põlvkonna Eestit,“  rõhutas Medar üldkogule kogunenud liikmesorganisatsioonidele. „Balti ketis seisnud on rajanud Eesti tuleviku aluse. Sellele ehitamiseks vajame palju ja tugevaid kive – lapsi. Hästi koheldud laps viib ühiskonna väärtused edasi. Võrdne kohtlemine ja vaesuse leevendamine on kaks olulist märksõna,“ lisas Medar.

Senine juht Alar Tamm, kellel täitub 1. septembril MTÜ Lastekaitse Liidu juhina 20 aastat, jätkab edaspidi liidule kuuluvate Remniku ja Pivarootsi õppe- ja puhkekeskuste arendamist. „Pean eriti tähtsaks, et jätkuks vabatahtliku lastekaitseliikumise areng ja et laps ise oleks sinna alati kaasatud,“ toonitas Tamm.

MTÜ Lastekaitse Liit (www.lastekaitseliit.ee) taasloodi Viljandis 2. oktoobril 1988. Liit on aastatel 1918‑1940 tegutsenud Eesti Lastekaitse Ühingu õigusjärglane.  Liikmeskonda kuulub 34 juriidilist isikut (lastekaitse ühingut, seltsi või klubi), kelle põhikirjalise tegevuse eesmärk ja tegevuse põhisuunad on kooskõlas Lastekaitse Liidu eesmärgi, tegevuse põhisuundadega ning kes soovivad arendada lastekaitsetegevust.

 

Kontakt:

Alar Tamm

MTÜ Lastekaitse Liit juhataja

Tel: 508 6656

 

Martin Medar

martin@lastekaitseliit.ee

Tel: 55694365

 

Leave a Comment

6 + 12 =
Please leave these two fields as-is: