Esileht | Reklaam | Arhiiv | Kontakt

Lasteaia sünnipäeva pidu

IMG_3347 (Small)Männipargi, Pärnu linna kõige vanema lasteaia, järjekordne sünnipäev.
Eelmisel aastal pidas Männipargi lasteaed 50 aasta juubelit, kuid iga sünnipäev on tähtis. Traditsioonide kohaselt toimus ka sel aastal sünnipäeva nädal, mille keskpunktiks sai maskiballi päev. Et pidu lõbusalt ja kaunilt sujuks, pidid kõik rühmad saali dekoratsioonid valmistama. Nobedad näpud töötasid nii sõime kui ka aiarühmades. Valmistati värvilisi kette, laternaid, maske, linnukesi ja muid erinevaid kaunistusi. Saal sai rõõmus ja värvikirev. Vanemate hoolitseda jäi lastele kostüümide muretsemine, millega saadi suurepäraselt hakkama. Emad, isad olid väga huvitatud ja tulid meelsasti mõttega kaasa.
IMG_3358 (Small)Pidu toimus ühel päeval kahes grupis. Esimene pidu oli kahele väiksemate laste rühmale.
Kõige väiksemad lapsed Männijänkude rühmast olid riietunud tibudeks, kes esitasid lasteaiale kingituseks räpi koos kanaemadega. Ei puudunud ka populaarne tibutants. Männipõnnide rühm kinkis lasteaiale isetehtud suure „tordi“, mille valmistamisel olid abiks kolm suurt printsessi ja terve lossi õukond. Tordi valmistamisel olid suurteks abilisteks meie sõbrad lillad karud. Järgnesid sünnipäeva laulud, tantsud ja mängud. Mõlema peo organiseerijaks oli Pipi, meie muusikaõpetaja Aire, koos oma ahvi härra Nilssoniga.
Vanemate rühmade Männioravate ja Männikäbide pidu algas rõõmsa sisse marsiga. Oh, kui palju toredaid tegelasi tuli. Kõik said end eraldi tutvustada ringi keskel muusika saatel. DSC00880 (2) (Small)Pidu algas lasteaia lauluga. Männikäbide lumememmedel oli ettevalmistatud koos lastega rütmiline luuletus. Oravate rühmas esitasid kolm suurt karu püramiide. Edastati laste poolt valmistatud kingitused lasteaiale. Üllatuskülalistena olid peole tulnud Päike, Kevad ja Öö (lasteaia juhtkond), kes esitasid tantsu pallidega. Sünnipäeva tervitus tuli Päikeselt.
Ka see pidu jätkus lõbusate sünnipäevalauludega ning tantsude ja mängudega. Kõik rühmad said kingituseks lauamängud. Nagu sünnipäevadel tavaks, ei puudunud ka tort.
Oli lõbus, meeldejääv pidu nii lastele kui täiskasvanutele.
Edastame suure tänu oma tublidele lastevanematele.

Männioravate rühma õpetaja Ulvi Kaelep
ja vanemõpetaja Eve Sarv

Leave a Comment

8 + 4 =
Please leave these two fields as-is: