Esileht | Reklaam | Arhiiv | Kontakt

Lastefondi heategevuslikku kinkekirja sobib kinkida igaks tähtpäevaks

Valminud on SA TÜ Kliinikumi Lastefondi heategevusliku kinkekirja uus kujundus, mis võimaldab haigetele lastele tehtud annetust tähistava kirjatähega oma lähedasi rõõmustada igal puhul.

Jõulude ajal tuli Lastefond välja uudse lahendusega, pakkudes võimalust pista jõuluvana kinkekotti kingituse asemel jõuluteemalise kujundusega heategevuslik kinkekiri. Uuel aastal on fondi poole pöördutud küsimusega, kas kinkekirja oleks võimalik soetada ka muuks tähtpäevaks.

„Just sel põhjusel saigi uue kujundusega kinkekiri loodud,“ selgitab Lastefondi tegevjuht Sandra Liiv. „Haiged lapsed vajavad meie toetust ja abi aasta läbi, mitte vaid jõulude ajal. Ning ka kingitusi ei tee me vaid jõuludeks. Pannes need kaks asja kokku saimegi aru, et heategevuslik kinkekiri vajab uut kujundust, et seda sobiks kinkida ükskõik millise olulise tähtpäeva puhul neile, kes võiksid pidada kingitusest enam lugu kellegi abistamisest.“

Kinkekiri on suurepärane võimalus teha kingitus ühtaegu nii oma lähedasele kui abivajavatele lastele: haiged lapsed ja nende pered leiavad toetust ja lahenduse oma murele ning kinkekirja saaja saab kingituseks suurepärase sooja emotsiooni teadmisest, et tema jõulukink teeb head paljudele haigetele lastele. Samuti on kinkekiri hea lahendus kingituse tegemiseks neile armsatele inimestele, kes elavad meist kaugel ning kellele meil ei ole võimalik isiklikult kingitust üle anda – seda saab edukalt saata e-maili teel.

Oma lähedaste seesuguse kingitusega rõõmustamine on kiire ja lihtne: selleks ei ole vaja teha muud, kui kanda endale sobivas summas annetus üle Lastefondi annetuskontole ning saata ülekannet tõendav dokument koos kinkekirja sooviga e-maili aadressile lastefond@lastefond.ee. Seejärel saadetakse kingitegija e-mailile vastu ilusa kujundusega kinkekiri, mille saab kingipakki pistmiseks ise välja printida või oma lähedasele elektrooniliselt läkitada. Annetuse summat kinkekirjale ei märgita. Kindlasti võiks e-kirjas või ülekande selgituses ära märkida kingisaaja nimi, et Lastefond saaks teda kui annetajat oma kodulehel tänada.

TÜ Kliinikumi Lastefond on üks vanimaid ja suuremaid üle-eestilisi heategevusorganisatsioone, mis on alates 2000. aastast annetajate abiga toetanud erinevatele haiglatele seadmete soetamist ning sadu eriravi või -hooldust vajavaid lapsi ja nende peresid kokku kahe miljoni euroga.

 

Lisainfo:
Sandra Liiv
SA TÜK Lastefondi tegevjuht
tel: 55 43 794
e-post: info@lastefond.ee; sandra@lastefond.ee
Pressiteate koostas:
Merili Kärner
SA TÜK Lastefondi projekti- ja teabejuht
e-post: merili.karner@lastefond.ee

 

Leave a Comment

2 + 12 =
Please leave these two fields as-is: