Esileht | Reklaam | Arhiiv | Kontakt

Sportlik perepäev: Päkapikulaps on terve ja kraps!

IMG_0159 (Medium)Võru lasteaia Päkapikk moto käesoleval aastal on: Päkapikulaps on terve ja kraps! Seetõttu planeerisime ka lasteaia 45. aastapäeva tähistamiseks pereürituse, mis innustaks peresid koos lastega liikuma ja sportima. MTÜ Päkapikulaps liikmed taotlesid projektile toetust kohaliku omaalgatuse programmist ja koostati projektimeeskond, kes hakkas varakult tegema ettevalmistusi.

21.veebruari hommikul kogunes üle 300 väikese ja suure päkapiku Võru Spordikeskusesse sportlikule perepäevale. Juba uksel võttis külalisi vastu päkapikupere: päkapikupapa, päkapikumamma ja pisipäkapikk. Koos päkapikuperega mindi pidulikule rongkäigule, elati kaasa lasteaiaõpetajate humoorikale esinemiskavale ja tehti soojendusvõimlemist Eliise Abeli särtsakate tantsutüdrukute juhendamisel. Järgnes suur perejooks staadionil ning seejärel oli peredel võimalus tegutseda erinevates tegevuskeskustes: pallimängud, aeroobika, osavusrada, batuut, teatevõistlused, mängud mattidel, kergejõustikurada. Tegevuskeskustes juhendasid lapsi lisaks spordiklubide treeneritele ka aktiivsed lapsevanemad ja lasteaiaõpetajad.

IMG_0430 (Medium)Pärast paar tundi kestnud rahmeldamist oligi käes autasustamise aeg – iga osavõtja sai kaela medali ja iga pere tänutäheks diplomi. Tänati kõiki abilisi ja toetajaid. Spordipäev jätkus aga vabategevuste vormis – viimase tunni jooksul oli soovijatel võimalus panna end proovile ronimisseinal, sumomaadluses ja jõusaalis ning tegutseda loovalt kunstikeskuses.

Loodame, et hästi läbimõeldud ja läbiviidud sportlik perepäev oli peredele innustuseks, et edaspidigi koos sportlikult aega veeta või suunata last tegelema mõne spordialaga. Tagasiside lastelt oli väga positiivne ja usume, et pered on sama aktiivsed osalema ka meie järgmisel sportlikul pereüritusel-kevadisel orienteerumispäeval.

 

Liivi Savi

liikumisõpetaja

 

 

 

Leave a Comment

9 + 8 =
Please leave these two fields as-is: