Esileht | Reklaam | Arhiiv | Kontakt

Jõulurõõmu jagajad toovad haigetele lastele vajalikke annetusi

SA TÜ Kliinikumi Lastefond ja finantseerimisasutus Nordic Hypo kutsuvad kõiki 1. ̶ 24. detsembrini Facebooki vahendusel jõulusoove piltide ja videotena jagama. Iga üles laetud soovi kohta annetab Nordic Hypo haigetele lastele ühe euro.

Laste abistamiseks tuleb Facebookis oma seinale avalikult postitada kas pilt või video, millega edastatakse oma jõulusoov. Kõik pildid ja videod tuleks varustada märksõnaga #jagamejõulurõõmu. Lisaks visuaalse materjali jagamisele oodatakse osalejatelt ka üleskutseid oma kolmele sõbrale, mis tähendab, et piltide all peab märgistama ehk tag’ima oma kolm sõpra, et ka neid heategude aktsioonis osalema ärgitada – nii koguneb abivajavatele lastele üha suurem annetussumma.

Kel pildi või video näol jõulurõõmu jagamiseks mahti pole, saab seda teha helistades annetusnumbril 900 5025 ning toetades 5 euroga raskelt haigete laste ravitingimuste parandamist. Oodatud on loomulikult ka kõigi jõulusoovi edastanute kõned.

Lastefondi tegevjuht Sandra Liiv selgitab, et aktsiooni taga peitub lisaks haigetele lastele raha kogumisele ka lihtne soov inimestele jõulude ajal rõõmu teha: “Et meie hektilises maailmas toimuv inimesi liialt ei rusuks, tuleks keskenduda väikestele rõõmudele. Usume, et ka pisike südamlik jõulurõõmu-sõnum aitab tuua naeratuse näole ning soojuse hinge, sest lisaks hea soovi edastamisele antakse oluline panus ka haigete laste abistamiseks.”

Mullu Lastefondi sünnipäeva raames ühe päeva jooksul sotsiaalmeedias toimunud selfi-kampaania tõi puuetega laste hoiukodudele hea partneri Nordic Hypo annetusena 1050 eurot. Tookord annetas finantseerimisasutus ühe euro iga osalejate poolt üles laetud karumõmmiga pildi kohta.

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond on üks vanimaid ja suuremaid üle-eestilisi heategevusorganisatsioone, mis on alates 2000. aastast annetajate abiga toetanud erinevatele haiglatele seadmete soetamist ning sadu eriravi või -hooldust vajavaid lapsi ja nende peresid kokku ligi kolme miljoni euroga. Lastefondi vahendusel on võimalik haigeid lapsi aidata hakates püsiannetajaks aadressil http://lastefond.ee/annetajale/pusiannetus.

Lisainfo:
Sandra Liiv
SA TÜK Lastefondi tegevjuht
tel: +372 5543794
e-post: info@lastefond.ee; sandra@lastefond.ee

Pressiteate koostas:
Inger Agur
SA TÜK Lastefondi praktikant
e-post: inger@agur.ee

Leave a Comment

13 + 8 =
Please leave these two fields as-is: