Esileht | Reklaam | Arhiiv | Kontakt

Lastefond kuulutas välja aasta heategijad, sotsiaaltöötaja ja kohaliku omavalitsuse

Opus_Online_OU_esindaja_Kristjan_Tamme__Foto_Ljudmilla_Kuhto_740x494Eile, 17. novembril andis SA TÜK Lastefond oma sünnipäevapeol üle aasta heategija tiitlid Opus Online`ile ja Selverile, aasta sotsiaaltöötaja tiitli kliinikumi sotsiaaltöötajale Helve Maripuule ja aasta kohaliku omavalitsuse tiitli Väätsa vallale. Eripreemiaga tunnustati Bigbanki.

Aasta heategija tiitliga soovitakse tänada ja tunnustada ettevõtet või ettevõtteid, kes on andnud Lastefondi vahendusel märkimisväärse panuse haigete laste abistamisse.

“See toetus ei pea olema ilmtingimata otseselt rahaline, sest samavõrd tänuväärne on ettevõtete soov meid pro bono toetada kallihinnaliste teenustega,” täpsustab Lastefondi nõukogu esimees ja strateegiajuht Küllike Saar.

Opus Online OÜ esindaja Kristjan Tamme. Foto: Ljudmilla Kuhto.

Üheks selliseks on veebiarendusfirma Opus Online, kes pälvis tunnustuse selle eest, et sponsoreerib Lastefondi tasuta uue kodulehekülje valmistamisega, mida fond endale vastasel juhul kuidagi lubada ei saaks. Kodulehega on tööd tehtud juba aasta ning see valmib üsna pea.

“Hästi toimiv ja kaasaegne veebileht on abivajavate laste aitamise juures meie jaoks väga oluline kanal, mille vahendusel jõuavad meieni nii abivajajad kui annetajad,” lisab Saar.

Tänavu anti välja veel teinegi aasta heategija tiitel, mis läks fondi vahendusel kliinikumi laste- ja sünnitusosakonna heaks aastaid kampaaniaid korraldanud Selverile. Eripreemiaga aga tunnustati Bigbanki, kes on õla alla pannud Lastefondile uute püsiannetajate värbamise kampaaniale, kattes sponsorluse korras värbajate töötasud.

Väätsa valla esindaja Heigo Laaneoks. Foto: Ljudmilla Kuhto.

Vaatsa_valla_esindaja_Heigo_Laaneoks_Foto_Ljudmilla_Kuhto_740x494Aasta sotsiaaltöötaja ja aasta kohaliku omavalitsuse tiitlitega tunnustab fond kohalikku omavalitsust ja sotsiaaltöötajat, kellega Lastefondil on olnud väga meeldiv koostöö ning kes on üles näidanud siirast hoolivust abivajaja suhtes.

“Nii Helve Maripuu kui Väätsa vald on Lastefondi abi vajavat last igakülgselt toetanud ning suunanud, olnud Lastefondiga positiivses dialoogis eesmärgiga leida parim lahendus abivajajale ning teinud omalt poolt koostöö meeldivaks, positiivseks ja tulemuslikuks,“ kiidab Küllike Saar.

Möödunud, 2015. aastal tunnustas Lastefond aasta heategija tiitliga Selgat, aasta sotsiaaltöötaja tiitliga Antsla valla sotsiaaltöötajat Vilve Lepikut ning aasta kohaliku omavalitsuse tiitliga Käru valda.

TÜ Kliinikumi Lastefond on üks vanimaid ja suuremaid üle-eestilisi heategevusorganisatsioone, mis on alates 2000. aastast annetajate abiga toetanud erinevatele haiglatele seadmete soetamist ning eriravi või -hooldust vajavaid lapsi ja nende peresid kokku kolme miljoni euroga. Lastefondi vahendusel on võimalik haigeid lapsi aidata hakates püsiannetajaks aadressil http://lastefond.ee/annetajale/pusiannetus. Toetuse taotlemiseks või abivajajatest teada andmiseks palume kirjutada e-mailile info@lastefond.ee.

Leave a Comment

4 + 13 =
Please leave these two fields as-is: