Esileht | Reklaam | Arhiiv | Kontakt

Tuluõhtusöök tõi haigetele lastele ligi 10 000 eurot

Synnipäev2_foto_Ljudmilla-Kuhto-450x570SA TÜ Kliinikumi Lastefond korraldas 17. novembril Radisson Blu Hotel Olümpias heategevusliku tuluõhtusöögi, millega tähistati 16. sünnipäeva ning koguti annetusi teraapiaid vajavate laste toetuseks. Helded külalised annetasid lastele pea 10 000 eurot.
Annetussumma kujunes osalejate poolt tehtud annetustest ning kohapeal läbi viidud heategevusliku oksjoni tuludest. Viimane läks üle ootuste hästi, sest helded sünnipäevakülalised soetasid enampakkumiselt Eesti kunstnike ja disainerite loomingut kokku 5855 euro eest.
“Veendusime taaskord, et meie head partnerid, kellega koos soovisime oma sünnipäeva tähistada, on tõepoolest väga suure südamega inimesed ja ettevõtted! Meil on siiras heameel, et meie teed on nendega ristunud ja saame üheskoos raskelt haigeid lapsi aidata,” on Lastefondi strateegiajuht Küllike Saar kõigile sünnipäeva tuluõhtusöögil osalenutele südamest tänulik.
Tänu soovib fond avaldada ka kõigile neile, kes üritust korraldada aitasid – Märt ja Priit Pius, Tanja ja Mikk saar bändiga, Anu-Mari Uuspõld ja pianist Irina Oja, Radisson Blu Hotel Olümpia, Leeri lillesalong, fotograaf Ljudmilla Kuhto, Reval Kondiiter, funTIME showservice, Svensky Kaubanduse, Helen Valk-Varavin, Tanel Veenre, Rugi, Wooch, Lisa Kröber, Wooden Lifestyle, Soma, Anneli Kaasik, New Vintage by Kriss, Paavo Käämbre, Meru, Kamille Saabre, Epp Maria Kokamägi ning Merli Siff.
Kokku kogus Lastefond oma sünnipäevaaktsioonidega ligi 11 000 eurot. Lisaks tuluõhtusöögil osalenutele andsid sellesse oma panuse 18. novembril Vanemuise teatris ooperit “Carmen” nautinud inimesed, 14. novembril protsendipäeva korraldanud ettevõtted ja nende külastajad ning oksjonikeskkonnas osta.ee Eesti disainerite ja kunstnike loomingut soetanud pakkujad.
Kogutud annetusega toetab Lastefond haigeid lapsi, kes vajavad oma haiguse tõttu erinevaid teraapiaid (hipo-, tegevus-, muusika- või füsioteraapiat). Hetkel toetab fond selles kaheksat last kokku ligi 22 000 euroga aastas.
TÜ Kliinikumi Lastefond on üks vanimaid ja suuremaid üle-eestilisi heategevusorganisatsioone, mis on alates 2000. aastast annetajate abiga toetanud erinevatele haiglatele seadmete soetamist ning eriravi või -hooldust vajavaid lapsi ja nende peresid kokku kolme miljoni euroga. Lastefondi vahendusel on võimalik haigeid lapsi aidata hakates püsiannetajaks aadressil http://lastefond.ee/annetajale/pusiannetus. Toetuse taotlemiseks või abivajajatest teada andmiseks palume kirjutada e-mailile info@lastefond.ee.

Leave a Comment

11 + 13 =
Please leave these two fields as-is: