Esileht | Reklaam | Arhiiv | Kontakt

Autode müügiettevõte annetab uue müügisalongi avamise puhul Lastefondile 10 000 eurot

LF_AastaAuto_AS_annetus-450x570 (Medium)10.novembri õhtul avas Aasta Auto AS Tartus pidulikult Audi Approved :plus autosalongi ning Audi teeninduse, mille tähistamise puhul annetab ettevõte TÜK Lastefondile raskelt haigete laste toetuseks 10 000 eurot.

Aasta Auto AS omanik Tarmo Uffert ütles, et ettevõte on kauaaegne Lastefondi toetaja ning neil on olnud alati soov aidata abivajavaid lapsi, sest nemad on meie kõigi tulevik. “Südames on olnud eriti diabeedihaiged lapsed, sest olen kaotanud selle haiguse tagajärjel oma kaks õde. Muidugi abi vajavad kõik haiged lapsed,” tõi Uffert välja.

Lastefondi strateegiajuhi Küllike Saare sõnul juhtub enne jõule heategevusorganisatsioonides imesid ja nii on ka Aasta Auto AS ootamatult kopsakas annetus raskelt haigete laste ravitingimuste parandamiseks kui imetegu. “Oleme väga tänulikud, et ettevõtjaid meid märkavad ning oma panuse annavad,” nentis Saar. Lisaks märkis ta, et Aasta Auto AS on olnud Lastefondi toetaja juba aastaid ning Saar avaldas selle üle suurt tänumeelt.

Audi Approved :plus Tartu ametliku müügisalongi (Sepa 24b) avamine toimub täna kell 18:00. Salongi avamise puhul toetavad Lastefondi 10 000 euro suuruse annetussummaga ettevõtte Aasta Auto AS, mille alla kuuluvad nii Audi Approved :plus müügisalong, Tauf-Auto AS, Audi teenindus kui ka Škoda esindus Tartus, ning Audi sõbrad (kolleegid, kliendid ja koostööpartnerid).

FOTO: Kristjan Teedema/Tartu Postimees

 

Leave a Comment

12 + 13 =
Please leave these two fields as-is: