Esileht | Reklaam | Arhiiv | Kontakt

„Väikeste mesilaste toimetused Piilu rühmas“

DSC00844 (Medium)„Mesilased” saabusid meie rühma eelmisel aastal esimeste külmadega. Kõige esimesed külalised olid kollase-musta triibulised, hiljem lisandusid juba läbipaistvad isendid. Nad kõik on armsad, suurte silmadega, teevad häält ja annavad märku, et tahavad sinuga mängida ja õppida.

Alguses me natuke umbusaldasime neid tegelasi, kuid nüüdseks on saanud mesilastest meie rühma parimad sõbrad. Oleme nad kaasanud kõikidesse tegevustesse. Õpime koos nendega tundma looduse eripärasid, numbreid, tähti, kujundeid ja värve. Me matkame ühiselt džunglis ning uurime linnaelu ja toimetame maal. Eriti tore on nendega aga lihtsalt mängida. Kui juhtub, et sa mesilasega koostööd ei tee, siis muutub ta isepäiseks ja tõttab sinna kuhu ise tahab. Seetõttu peab pidevalt temaga koos mõtlema ja nuputama lahendusi ette.

Kuna mesilastel elu muutub nende enda teemamattide peal pikapeale üksluiseks, siis oleme ühiselt meisterdanud uusi liikumisaluseid. Tänu sellele saame nüüd koos uurida ilmastikunähtusi ja vaadelda aastaaegade eripärasid.

Lõpetuseks võiksime öelda, et meie rühma lastele meeldivad nad oma armsa oleku, lihtsuse, mõnusa hääle ning naljaka liikumismaneeri poolest. Oleme oma uusi sõpru tutvustanud ka teistele rühmadele ning ka nemad on kaasanud oma tegemistesse mesilasi.

Piilu rühma väikesed ja suured liikmed soovitavad kõigile soetada oma rühma üks tore robotmesilane. See toob rühma elevust, põnevust ning uusi teadmisi robootikamaailmast.“

Koos laste ja mesilastega tervitab,

 

Piret Tõruke-Kivi Tartu Maarjamõisa Lasteaiast

 

Leave a Comment

11 + 11 =
Please leave these two fields as-is: