Esileht | Reklaam | Arhiiv | Kontakt

Mänguautomaatidega kogunes haigete laste välisraviga seonduvate kulude katteks üle 1300 euro

Mänguautomaatide operaatoril Gameking täitus SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondiga teine edukas koostööaasta, mil erinevates kaubanduskeskustes asuvate automaatide mängude pealt kogunes haigete laste välisraviga seonduvate kulude katteks 1311 euro suurune toetussumma.

Gamekingi automaate opereeriva ettevõtte Borealis Holding OÜ turundusspetsialist Riho Suija avaldab siiralt head meelt jätkunud koostöö ja kasvanud annetussumma üle. “Toetus küündis möödunud aastal 1311 euroni ning tänu sellele saab Lastefondi tore kollektiiv suunata annetatud raha väikestele abivajajatele. Meie meeskond on väga rahul niivõrd hea koostööpartneri näol ning kindlasti jätkame Lastefondi toetamist ka tulevikus,” toob ta välja.

Suija nendib, et ettevõtte visioon on pakkuda lastele rõõmu erinevate atraktsioonide näol ning seetõttu on nad laiendanud oma tegevuse arsenali. “Lisaks mänguautomaatidele kaubanduskeskustes, pakume nüüd integreeritaval kujul turvalisi NALI Mängusarja mängupaneele, mis ei nõua põrandapinda ning on paigaldatavad seintele. Lastefondile soovime omalt poolt palju edu ja õnnestumisi ning lastele säravaid silmi.”

Lastefond tuleb appi peredele, kelle lapsele on tarvis meditsiinilist abi, mida Eesti raviasutustes vähese kogemuse tõttu veel ei pakuta ning kes vajavad seetõttu ravi välismaal. Eesti Haigekassa katab enamasti küll nende laste meditsiinilised kulud välismaa raviasutustes, kuid ravireisidega seotud lisakulutused, nagu majutus- ja sõidukulud, jäävad tavaliselt perede enda katta. Nende tasumine on harilikult peredele aga üle jõu käiv, mistõttu toetabki neid selles oma heade annetajate ja koostööpartnerite abil Lastefond.

“Kuna välismaale ravile sõitmine on tihtipeale päris ootamatu, siis oleme Gamekingile südamest tänulikud, et nad aitavad meil juba teist aastat järjest sellisteks olukordadeks reserve koguda,” avaldas tänu Lastefondi arendusjuht Kadri Kitsik.

Möödunud aastal toetas Lastefond välisraviga seonduvate kulude katmisel kuut last üle 25 000 euroga.

Gamekingil on Eesti ja Läti kaubanduskeskustes kokku ligi 100 meelelahutuslikku ja harivat mänguatraktsiooni. Mänguautomaatide operaator OÜ Borealis Holding annetab iga Lastefondi kleebisega tähistatud mänguseadmega tehtud sõidu või mängu pealt ka edaspidi 2 senti fondile raskelt haigete laste ravireiside toetuseks.

SA TÜ Kliinikumi Lastefond on üks vanimaid ja suuremaid üle-eestilisi lastehaiglate juures tegutsevaid heategevusorganisatsioone, mis on alates 2000. aastast annetajate abiga toetanud erinevatele haiglatele seadmete soetamist ning eriravi või -hooldust vajavaid lapsi ja nende peresid kokku ligikaudu nelja ja poole miljoni euroga. Lastefondi vahendusel on võimalik haigeid lapsi aidata hakates püsiannetajaks aadressil https://www.lastefond.ee/pusiannetus/vormista-pusiannetus/. Toetuse taotlemiseks või abivajajatest teada andmiseks palume kirjutada e-mailile info@lastefond.ee.

Leave a Comment

15 + 7 =
Please leave these two fields as-is: