Esileht | Reklaam | Arhiiv | Kontakt

Terve Mai oli kokku aetud, lapsed kokku kutsutud.

Sellel  aastal tähistas Pärnu Lasteaed Mai südamekuud ja südamenädalat uut moodi.

Nädalat alustas täiesti uues võtmes Jüripäev. Vanemaid kutsuti üles koos lastega kepp-hobuseid  meisterdama, millega Jüripäeval õues hoogsalt ringi kapati. Uhkeid kepp-hobuseid oli väga palju ning nendest korraldati vahva näitus.

Spordihallis külastas koolieelikuid maratonijooksja Roman Fosti, kes rääkis lastele oma sportlase teekonnast ning õpetas, kuidas targalt treenida.

Rühmades valmistati koos lastega põnevad ja maitsvaid spinatismuutid , mida hiljem üheskoos degusteeriti.

Töötajadki ei jäänud sel tervise nädalal tähelepanuta: osaleda sai nii tervisevõimlemises ja kunstiteraapias, mida viisid läbi meie oma lasteaia tublid õpetajad.

Südame tervisele mõeldud sündmustele pani meeleoluka punkti Volbripäeva matk Raeküla metsa. Kokku said Mai Lasteaia Mai ja Raeküla maja lapsed ja töötajad. (sellest õppeaastast oleme üks pere). Rajal ootasid lapsi vahvad metsloomad, kellega koos lõbusalt mängiti. Kahe maja kohtumispaigas ootasid lapsi tegusad nõiad, kellega siis üheskoos lustiti, nõiuti, keerutati jalga ja tehti sõbralikult tutvust. Koos õpiti  selgeks üks lustakas ühistants. Matk jätkus ühise piknikuga.

Oli meeldejääv ja tegus nädal.  Tänu kõigile korraldajatele ja osalejatele.

 

Triin Variksaar

tervisemeeskonna juht

 

Leave a Comment

4 + 12 =
Please leave these two fields as-is: