Esileht | Reklaam | Arhiiv | Kontakt

Meditsiinitöötajatele on alates tänasest Terminalis kohv tasuta!

Meditsiinitöötajatele on alates tänasest Terminalis kohv tasuta! Vähe sellest, 10 senti igalt kohvijoogilt annetab AS Tartu Terminal haigete laste aitamiseks Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile!

Lastefond koos Terminali meeskonnaga teeb sügava kummarduse kõikide meditsiinitöötajate ees, kelle töö sel raskel ajal kella ei küsi. Seda enam on meil heameel mitmekordsest heateost, kus pikki valvekordi tegevad meedikud saavad Terminali teenindusjaamadest nüüd töötõendi ettenäitamisel tasuta kohvi ning haiged lapsed hädavajaliku toetuse.

Eriolukord on raske kõigile – haigete lastega peredelt nõuab hädaolukorras toimetulek aga senisest veelgi rohkem pingutust ja ettevaatusabinõusid. Lisaks sellele, et haiged lapsed kuuluvad riskigruppi ja on viirustele äärmiselt vastuvõtlikud, vajavad nad ka ravimeid, abivahendeid ja eritoitu. Peredel tuleb eriolukorras hakkama saada ilma tugiisikuteta ja leida uusi võimalusi ravi ja teraapiatega jätkamiseks.

“Ajal, mil kogu ühiskond peab keerulise olukorraga silmitsi seisma, oma pere heaolu ja toimetulekut kaitsma, peame tagama, et ka kõige nõrgematel meie ümber säiliks turvatunne ja usk tulevikku,” sõnas AS Tartu Terminali juhatuse liige Raido Raudsepp.

Lastefondi strateegiajuhi Siiri Ottender-Paasma sõnul toob AS Tartu Terminali topeltheategu haigete lastega perede jaoks päikese taas pilve tagant välja: „Olukorras, kus hirm raske haiguse ja tuleviku ees valdab paljusid peresid, on kindlustunne laste toetamise osas senisest veelgi olulisem. Oleme kõigile headele annetajatele, kes raskes olukorras abikäe ulatavad, äärmiselt tänulikud!“

Igaüks meist saab olla kangelane, pidades kinni eriolukorra reeglitest ja aidates neid, kes abi kõige enam vajavad! Aitäh, et aitate meil aidata!

SA TÜ Kliinikumi Lastefond on üks vanimaid ja suurimaid lastehaigla juures tegutsevaid heategevusorganisatsioone Eestis. Alates 2000. aastast on Lastefond annetajate abiga toetanud erinevatele haiglatele seadmete soetamist ning eriravi või –hooldust vajavaid lapsi ja nende peresid üle Eesti. 19 tegutsemisaasta jooksul oleme heade annetajate abil kogunud laste ravitingimuste parandamiseks üle kaheksa miljoni euro. Lastefondi vahendusel on võimalik haigeid lapsi aidata, hakates püsiannetajaks aadressil https://www.lastefond.ee/pusiannetus/vormista-pusiannetus/. Toetuse taotlemiseks või abivajajatest teada andmiseks palume kirjutada e-mailile info@lastefond.ee

Lisainfo:

Siiri Ottender-Paasma
TÜK Lastefondi strateegiajuht
+372 507 4919
siiri.ottender@lastefond.ee

Leave a Comment

13 + 2 =
Please leave these two fields as-is: