Esileht | Reklaam | Arhiiv | Kontakt

Kuidas tähistada isadepäeva, kui ühte ruumi kokku tulla ei tohi?

Andreas koos isaga orienteerumist lõpetamas

Orienteerumine on spordiala, millega võib tegeleda igas vanuses, igal aastaajal ning sellise koormusega nagu ise soovite.

Kuidas tähistada isadepäeva, kui ühte ruumi kokku tulla ei tohi? Tibutare Lasteaed arvestas olukorraga riigis ja pakkus välja võimaluse tegutseda 15. novembril koos isaga õuealal siis, kui isa lapsele lasteaeda järele tuli. Orienteerumisrada oli avatud kell 16.00–18.00. Üheskoos läbiti lasteaia hoovile ülesseatud 6 jaamaga nöörirada. Igas kontrollpunktis tuli lapsel elektroonilise SI pulgaga „piiksutada“,et kõik punktid ametlikult läbitud saaksid ja andmed arvutisse kokku jookseksid. Stardis sai iga laps kaela kiibi, mis tuli stardipunktis piiksutamisega ära registreerida ja mis näitas finišisse jõudes raja läbimiseks kulunud aega. Laps sai endale mälestuseks väljatrüki enda läbitud punktidest ning raja läbimiseks kulunud aja kokkuvõtte.Isadepäeva tähistamiseks kinkisBabyBackigale osalenud perele 5 € kinkekaardi.

Meile oli appi tulnud nöörirada üles panema ja rajapunkte seadistama Sergei Shvedorienteerumisklubist SRD, kes korraldab neljapäeviti ka lasteorienteerumisi. Kellel tekkis orienteerumise vastu suurem huvi, siis infot leiab kodulehelt. Lugupeetud täiskasvanud, kaasake oma armsad lapsed aktiivse puhkuse suurepärasesse vormi, sest orienteerumine ei pane üksnes lihased liikuma, vaid ka aju tööle.

Kuigi enamiku isade jaoks oli juba iseenesest tore koos lapsega tegutseda, tõi palju rõõmu ka rühmades lapse tehtud joonistus või meisterdus, mis samal päeval issile kingiti.

Kas isad ja lapsed jäid rahule? Kui arvesse võtta pärast raja läbimist saadud tagasisidet, siis tuleb tunnistada, et läbivateks märksõnadeks olid “mulle meeldis, tore, mõnus üritus, väga äge, sai selja märjaks!”.Vahva koostegutsemine pakkus lapselikku lusti kaheksakümnele lapsele ja isale.Suurim tänu lasteaia töötajatele on rahulolev laps ja tema pere. Tundub, et isad jäid tõesti rahule.

Aitäh kõikidele osalejatele!

Anna Sõõrd
Tibutare liikumisõpetaja

Leave a Comment

3 + 14 =
Please leave these two fields as-is: