Esileht | Reklaam | Arhiiv | Kontakt

Kevad Paikuse Lasteaia Seljametsa majas

Oleme liitunud programmiga ,,Roheline kool” ning omame rohelist lippu, mis ajendab meid järjest enam tegutsema keskkonnahoidlikult ning pöörama tähelepanu loodusele.

Meie maja lapsed osalevad iga-aastases loodusvaatluse projektis ,,Tere, Kevad”, mille raames põnnid liiguvad palju looduses ning otsivad kevadlilli ja kuulevad saabuvaid linde, mida siis üheskoos õpetajate või vanemate abiga määrata ja tabelisse märkida.

Kõik rühmad kasvatavad erinevaid taimi ja lilli, mille eest üheskoos õuealal hoolt kanda ja hiljem toidulaual kasutada.

Osalesime ,,Teeme ära” talgutel, mille raames korrastasime majaümbrust, et seal koos Paikuse maja vanematega emadepäeva tähistamiseks üheskoos lustida.

Emadepäevale pühendatud õhtupoolik oli päikesepaisteline ja möödus õues toimetades kiiresti. Emad said koos lastega külastada Seljametsa Rahvamaja ja Muuseumi, vaadata Seljametsa teatristuudio etendust ,,Öö muuseumis”. Õuealal sai meisterdada, Sindi Vabatahtliku Päästega valmistada energiaampse ning üheskoos said istutatud meie õuealale rajatavasse puuviljaaeda esimesed õuna- ja pirnipuud.

Nii mööduvadki meie lasteaias päevad kibe-kiirelt, sest toimetamist on palju. Kui tahad meie tegemistest rohkem teada saada, loe meie blogi: https://rohelineseljametsa.blogspot.com/

 

Paikuse Lasteaia Seljametsa maja õpetaja,
Rohelise kooli juht Kaire Holm

Leave a Comment

15 + 13 =
Please leave these two fields as-is: