Esileht | Reklaam | Arhiiv | Kontakt

Ülle Meistri illustratsioonikogu uueks koduks sai Eesti Lastekirjanduse Keskus

Reedel, 25. augustil andsid illustraator Ülle Meistri pärijad lastekirjanduse keskusele üle kunstniku mahuka illustratsioonikogu. Pidulik sündmus toimus Ülle Meistri 75. sünniaastapäeva lävel. „Meil on suur rõõm ja au võtta oma hoole ja armastuse alla Eesti ühe enim armastatud tippillustraatori looming. Ülle Meistri helged ja rõõmsad pildid on puudutanud mitut põlve lugejaid,“ märkis Eesti Lastekirjanduse Keskuse … Read more

Palun aita Nora-Liisal raviga jätkata

Mullu jõulude paiku palusime annetajate abi, et aidata tsüstilise fibroosi diagnoosiga 11-aastasel Nora-Liisal saada ravimit, mis aitaks tema sümptomeid oluliselt leevendada. Tüdrukut valdas lisaks väsimusele ja jõuetusele meeletu köha, nii et köhahoog võis viia lapse valu tõttu pisarateni.

Read more

Ave Nõmme õppematerjal”Lille ilu ja vägi”

 

Metoodiline õppematerjal tutvustab meid Eestis kasvavate kõige tuntumate õitsvate taimedega. Materjalis kirjeldatud lilled on õpetajatele ja lastele tuttavad, sest autor räägib just nendest taimedest, mida me õpime lasteaias.

Nimetatud õppematerjalist leiab õpetaja vastuse, kus lill kasvab: põllul, aias, heinamaal, pargis, metsas.

Mulle, kogemustega õpetajale,  väga meeldib, et autor on välja toonud lillede nimetused ja kohanimetused  värviliste taustapiltidena. Õpetajana saan edasi arendada oma meetodeid õpetamisel.

Read more