Esileht | Reklaam | Arhiiv | Kontakt

Kuidas tähistada isadepäeva, kui ühte ruumi kokku tulla ei tohi?

Orienteerumine on spordiala, millega võib tegeleda igas vanuses, igal aastaajal ning sellise koormusega nagu ise soovite. Kuidas tähistada isadepäeva, kui ühte ruumi kokku tulla ei tohi? Tibutare Lasteaed arvestas olukorraga riigis ja pakkus välja võimaluse tegutseda 15. novembril koos isaga õuealal siis, kui isa lapsele lasteaeda järele tuli. Orienteerumisrada oli avatud kell 16.00–18.00. Üheskoos läbiti lasteaia … Read more

Meie lepatriinud

Mulle meeldib olla lasteaiaõpetaja, kuna see töö on väga vaheldusrikas ja loominguline, aga samas on selles rahustavat päevarutiini. Nii saigi planeeritud kunstitegevusse ühe mõnusalt armsa lepatriinu värvimine.

Read more

Vikerkaare nädal Pärnu Tammsaare Lasteaias

 

Tammsaare lasteaias on vikerkaare nädal saanud iga-aastaseks südamenädala traditsiooniks (esmaspäev – punane; teisipäev – kollane, kolmapäev – roheline; neljapäev – oranž; reede – kirju). Lasteaia üheks põhiväärtuseks on tervislikkus – tervislik eluviis, tasakaalustatud toitumine, liikumine, värskes õhus viibimine, positiivne eluhoiak ja mõtlemine. Sellega seonduvalt toetame laste tervist ning kujundame tervislikke toitumise ja liikumise harjumusi.

Read more

Tervis ja heaolu

„Tervis ja heaolu“ on üks Rohelise Kooli programmi teemadest, mis 2020 a aprillist tänaseni on hoopis teise suunaga meie majas kui varasemalt.

Positiivne vaimne tervis kui vaimne heaolu on taju, mõtlemine ja suhtlemine viisil, mis aitab elust rõõmu tunda ja keerulistes olukordades toime tulla.

Read more

Põõsaspead hambaid uurimas

Meie rühma 4-5 aastased lapsed uurisid huviga hambaid.
Kõigepealt sai suukooli õppevideost vaadatud, kuidas laps käib hambaarsti juures.
Sellest videost saime teada, miks peab peale söömist vett jooma.
Kui Stig Rästa laulab “Hambapesulaulu”, hakkavad laste suud kohe kaasa laulma ja jalad kaasa kepsutama.

Read more