Rubriigiarhiiv: Raamatud

Raamatud

„Karupojad kevadet kaemas“

Argo kirjastuselt ilmus aprilli lõpus Tiina Kilksoni kirjutatud raamat  „Karupojad kevadet kaemas“. Tegemist on väga ilusa värviliste piltidega raamatuga, kus kõik sõnad algavad K tähega ja see teebki selle raamatu unikaalseks ja ihaldusväärseks. Raamatus on  21 ilusat pilti, mille on … Jätka lugemist

Rubriigid: Raamatud | Kommenteeri

Pisikese Peetrikese pannkoogipiknik

4. detsembril ilmus Argo kirjastusel raamat, mille on kirjutanud Tiina Kilkson. See on Tiina Kilksonil 5. raamat. Kõik sõnad selles raamatus algavad P tähega. Ilusad värvilised pildid on joonistanud Kaja Hiiemaa. “Pisikese Peetri pannkoogipiknik” on lõbus raamat pere kõige väiksematele.

Rubriigid: Raamatud | Kommenteeri

PISIKESE PEETRI PANNKOOGIPIKNIK

Katkend raamatust, mis jõuab 2014. aasta jõuludeks müügile Autor : Tiina Kilkson Päikesepaistelisel pühapäevahommikul praeb pisikese Peetri professorist papa Peep pliidil pontsakaid pannkooke. Peetrike paneb pannkookidele paksult pohlamoosi. Pehmekarvaline Pontu pikutab põrandal päikeselaigus, papagoi pugib puuris pähkleid.

Rubriigid: Raamatud | Kommenteeri

Lustiga lugema,kribinal kirjutama

Õpituba. Lustiga lugema, kribinal kirjutama Kai Mäses, Merike Varandi 80 lk pehme kaas Kirjastus Koolibri Kogumikus „Lustiga lugema, kribinal kirjutama” saab laps läbi toredate ülesannete harjutada kätt tähtede, sõnade ja lausete kirjutamisel. Vahvate juttude ja piltide toel arenevad lapse lugemisoskus, … Jätka lugemist

Rubriigid: Raamatud | Kommenteeri

Inimese keha

Inimese keha. Lahtivolditavate skeemidega atlas Koolibri 40 lk kõva kaas On üks hämmastavalt nutikas süsteem, mis töötab hetkekski peatumata nagu väike toimekas tehas. See on inimese keha. Lapsel tekib kasvades ja maailma avastades oma keha kohta palju küsimusi.

Rubriigid: Raamatud | Kommenteeri

Meie oleme tänaval tähelepanelikud

Meie oleme tänaval tähelepanelikud Christa Wisskirchen, Thorsten Saleina 48 lk kõva kaas Kirjastus Koolibri Hoogne ja vahvate piltidega kaasamislugu võtab just kooliteed alustanud esimese klassi lastel käest kinni ja juhendab, kuidas tänaval õigesti käituda.

Rubriigid: Raamatud | Kommenteeri

Öökull Oskari kleepsuraamat

Öökull Oskari kleepsuraamat Maurice Pledger 84 lk pehme kaas Kirjastus Koolibri Selle raamatu kaante vahelt leiad üle 150 kleepsu.

Rubriigid: Raamatud | Kommenteeri

Loomariigi täheraamat

Valmistume kooliks. Loomariigi täheraamat Pilvi Kula 56 lk pehme kaas Kirjastus Koolibri Tööraamatus harjutavad lapsed joonistähti ning õpivad tundma loomi, kelle nimetuses vastav täht esineb.

Rubriigid: Raamatud | Kommenteeri

Tarkus tuleb tasapisi

Halliki Tammiste raamat analüüsib kümmet erinevat pedagoogilist lähenemisviisi, eesmärgiga tutvustada lugejatele lapse aktiivset õppimist toetavaid võimalusi ehk strateegiaid. Raamat annab ülevaate valitud pedagoogiliste lähenemisviiside ajaloost, nende põhimõtetest ja eripäradest. Samuti oli kogumiku koostamisel oluline, et teoreetilisele taustale lisaks saaks tutvustatud … Jätka lugemist

Rubriigid: Raamatud | Kommenteeri

Looduse uurijad: Niit, põld, mets

Tere tulemast seikluste ja teadmiste maailma! Looduseuurija rändab ringi, ajades erinevate loomade ja lindude jälgi ning uurides kõikvõimalikke taimi.Ta tunneb metsas viimset kui männikäbi ja hoiab silmad-kõrvad lahti, et kuulda ja näha peidulisi loomi. Ta teab, miks haavalehed värisevad ja … Jätka lugemist

Rubriigid: Raamatud | Kommenteeri